Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

pošto nema topika sa sportskim dodacima, postavit ću pitanje ovdje. zna li netko koje su sve točno komparativne prednosti stiliziranih plastičnih bočica za vodu pred običnim jednokratnim? danas sam, nakon duže pauze, imala nježan susret sa svojom i zapuhnuo me opojni mošus da mi je želudac napravio salto. sve mi se čini da se radi o 1 kvalitenom uzgajalištu gljiva...

Link to comment

I ja da pitam!Kupila koleginica ovo:leg-magic.jpgi kaže da je super i da već primećuje rezultate (ne računajući strahotnu upalu mišića koju je zaradila kad se neiživljena bacila na ovu skalameriju)Ja sam skeptična generalno prema svemu što se naručuje iz telešopa, pa me zanima ima li još ko ovo ultimativno sokoćalo i kakvi su utisci.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sinoc sam postavio novi rekorad u duzini trcanja na traci, 40 minuta... Prva i zadnja dva sam isao brzim hodanjem a 36 izmedju trcao, prosecnom brzinom od oko 13km/h. Cudi me da nisam lincovan jer je do sada znalo da bude frke cim neko predje 20 minuta...6n50e26in7xlke6iwmbg_thumb.jpgZato se raspadam na zgibovima, jedva 9 komata a mogao sam 13 pre pauze <_<

Link to comment

Ti si onda profi, jebote. Ja do pre 2-3 godine nisam mogao ni jedan (doduse, nisam skoro ni pokusavao) i onda polako... Rekord mi je 13 pravilnih, sirokim hvatom uz dizanje bar do brade, a onih sa dizanjem do pola bi' mogao jedno 15-16 komada.

Link to comment
  • 1 month later...

Moj prvi post van sporta.Jebote, 22 siroka zgiba je za svaku pohvalu :Hail: Moj kum je mogao 21-22 uska, i to sam uvek smatrao neverovatnim dostignucem. Koliko imas kila? Ja sam najvise mogao 12-13 sa 90-ak, ali ne radim ih vec godinama (preselio se, nemam vise vratilo) i sad ne verujem da mogu vise od 6-7. Trenutno pokusavam da savladam sklekove na jednoj ruci, ali jos uvek ne mogu da se spustim do kraja (tj, mogu da se spustim, ali ondak nema nazad).

Link to comment

ma stvar vezzbe i fora je da samo povecavash. prvu seriju povecash za jedan kad god mozzesh.22 je bilo pred novu godinu, sad ne znam. mozzda 15. nisam dugo pokushavao.a ima i ona fora iz legije, da uradish pred ruchak 10 zgibova. preformulishi to u max broj pre ruchka.uh , kila?75-78.

Edited by nisam ja
Link to comment

Ja sam totalno zglajz'o sa snagom, ubijaju me kardio + fudbal + slaba hrana. Zgibove sad radim otprilike 8/8/7/6/6/6/6/5 sto je katastrofa u odnosu na pre par meseci, bench 80kg x 7-8 ponavljanja, i to samo mozda 2 serije i onda vracam tezinu na 70. Ono, nije da patim od kilaza niti sam nekad bio mnogo jaci ali sam bas u kurcu. Ali jeb'o sve to... danas sam prvi put uzivo video zensku koja radi propadanja, i to u serijama :ph34r: Znaci, 'ladno odradim 10-11 komada i ona posle mene isto toliko, i tako 4-5 puta... a to je inace klasicna muska vezba. Hteo sam da je pitam sta jos uzima od dopinga (mada izgleda bas dobro tj. nije bilderski napucana) ali je otisla dok sam bio na traci...Za one koji eventualno ne znaju sta su propadanja, evo i klip. Cak je imala i slican "outfit" i slicno je gradjena kao ova sa klipa.

Link to comment

Hm.. meni su ta propadanja jedna od lakših vežbi, prvi put kad sam radio uspeo sam da odradim 10-ak, posle radio 15 do 20 u seriji (vertikalnih nešto manje nego kosih, ali tu negde) :unsure:

Link to comment

znas sigurno, nego nece pred tobom, ima obzira ^_^ dal` bi mi neko najzad objasnio koja je fora s trcanjem po traci u zatvorenom prostoru? osim kad je napolju tezka kijamet, neka bude. ajde neke druge kardio masine, na kojima se rade pokreti koji se inace ne rade jer za njima nema realne potrebe (wave, step, synchro...), a korisni su, ali setanje i trcanje po traci zaista ne kapiram :unsure:

Link to comment
znas sigurno, nego nece pred tobom, ima obzira ^_^
Pa da, valjda se od mene ocekuje da radim sklekove (ili slican pokret :D )
Hm.. meni su ta propadanja jedna od lakših vežbi, prvi put kad sam radio uspeo sam da odradim 10-ak, posle radio 15 do 20 u seriji (vertikalnih nešto manje nego kosih, ali tu negde) :unsure:
Ja sam obicno bio blizu 20. Mada me u principu smaraju serije od preko 10-15 ponavljanja. Zato sam i presao na sklekove na jednoj ruci. Nenormalno dobra vezba za celo telo. I ne mogu da zamislim da cu ikada biti u stanju da ih uradim vise od 10.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...