Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts



to sto se vi kljukate raznim govnima a ne jedete dobro, je odraz vaseg zdravstvenog stanja


Naravno da je hrana kljuc ali ima malo i do godina. Ja sam pre jeo jos gore nego danas a bio bolje gradjen tj. imao manje masti, valjda na mladost. Mada je zapravo ubedljivo najveci problem nastao kad sam poceo 2012. da radim u kladionicama, to mi je zestoko sjebalo psihu i postao sam nezainteresovan za sve ostalo, jbg.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
On 26.6.2020. at 9:30, Behemoth said:

Malo je bolje danas, izgleda da prolazi. Mislim, obicno me upala strefi drugi dan posle jakog treninga, sad je bio pik 3. i 4. dana, i jos uvek ruke ne mogu bas skroz da ispravim, a trenirao sam u ponedeljak poslednji put.

 

Zvao sam trenera, preporucio mi je da uzmem u DM-u neki gel, magnezijum hlorid, u plavoj flasici, koji se utrljava na bolna mesta, i poceo sam sa time juce. Danas je dosta bolje. Masiram ruke non stop, stavljam gel 2 puta dnevno, pa cu valjda biti fit do ponedeljka.

 

Sto neko rece, ima i do zamora materijala, mada nije bas da nisam u formi.

Mislim da se to zove kiseonicki deficit,kad upala krene sutradan i dozivi agoniju treci dan.Mlecna kiselina  se toliko nakupila lokalno u misicu da je napravila haos i otud toliki bolovi jer organizam ne moze da odstrani nakupljene otpadne produkte.Taj Mahnezijum gel moram da nabavim.

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:


 

 


Naravno da je hrana kljuc ali ima malo i do godina. Ja sam pre jeo jos gore nego danas a bio bolje gradjen tj. imao manje masti, valjda na mladost. Mada je zapravo ubedljivo najveci problem nastao kad sam poceo 2012. da radim u kladionicama, to mi je zestoko sjebalo psihu i postao sam nezainteresovan za sve ostalo, jbg.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

 

Zli,kakvi su rezultati sa zadnjim ciklusom mandze?

Link to comment
Zli,kakvi su rezultati sa zadnjim ciklusom mandze?
Sustanon i trenbolon od te portugalske firme Xerium labs, ili Xerum, do sad najbolja kombinacija iako sam uzimao na peti dan u proseku a kazu da je to malo. Vec posle mesec i nesto jace imao 8kg vise i to solidnog kvaliteta s obzirom da i dalje jedem ocajno. Posle mesec i po nisam nastavio s tim jer je dobavljac zatajio nego sam presao opet kod drugog na ove Indijce, Shree, neki obican test i boldenon. E sad, krenuo sam na plazu a suncanje i plivanje mi svakog leta izvuce par litara vode pa sam i sad spao sa 102.5 na 98kg (ne znam jel vaga u teretani tacna ali je dobra da merim promene) tako da cu za ovo drugo videti tek za mesec i kusur. Ova sto mi daje kaze da je ta portugalska kombinacija gusca, da se sporije daje, sto mozda govori i nesto o kvalitetu, ne znam...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
10 hours ago, Zli Gli said:

Sustanon i trenbolon od te portugalske firme Xerium labs, ili Xerum, do sad najbolja kombinacija iako sam uzimao na peti dan u proseku a kazu da je to malo. Vec posle mesec i nesto jace imao 8kg vise i to solidnog kvaliteta s obzirom da i dalje jedem ocajno. Posle mesec i po nisam nastavio s tim jer je dobavljac zatajio nego sam presao opet kod drugog na ove Indijce, Shree, neki obican test i boldenon. E sad, krenuo sam na plazu a suncanje i plivanje mi svakog leta izvuce par litara vode pa sam i sad spao sa 102.5 na 98kg (ne znam jel vaga u teretani tacna ali je dobra da merim promene) tako da cu za ovo drugo videti tek za mesec i kusur. Ova sto mi daje kaze da je ta portugalska kombinacija gusca, da se sporije daje, sto mozda govori i nesto o kvalitetu, ne znam...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

https://www.newswire.com/equipoise-boldenone-undecylenate/189445

Link to comment

The Rock je neunistiv, mogao bih po ceo dan da gledam njegove rituale kad ima cheat day, podjednako me insirise kao kad dize gvozdje u teretani.

Mozda devojcice imaju Princezu Kajli, ali makar mi decaci muskarcine imamo Dvejna Stenu da nas svaki dan inspirise svojim testosteronskim smekerstvom :wub:

Da ne bude da samo kacim njegove obroke, evo kako izgleda kada posle treba da sagori sve te unete kalorije :D

 

gOMZtxj.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment

Naravno da je odlicna, jednoga dana ce biti izlozena u dvorcu Петергоф, a do tada sluzice kao sastavni deo promocije zdravog i kvalitetnog zivota :D

 

PM9yZ4h.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...