Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Razmutio sam jedan sumeci magnezijum jutros, sad uzeo brufen, kasnije cu ponoviti to jos jednom, pa da vidimo.

 

Mislim, imao sam upale i upale, ali ovako nesto nikad.

Link to comment
20 hours ago, askeladden said:

Kupio verziju trx.Sada imam ketlebel,par rucnih tegova  i jungle gym.Teretana skoro da mi i ne treba.

To je privremeno. Sipka je keva.

Link to comment
8 hours ago, ToniAdams said:

jbg brt, biva to sgodinama

 

nisam sigurna da li je zbog godina koliko zbog toksicnosti sta sve unosimo ili nedovoljno proteinske hrane, pa misici nemaju sa cime da poprave. 

 

ogromna je razlika da pijuckas vidu sa elektorilitima dok vezbas nego samo obicno voda a pogotovu ds ne pijes nista

 

ima i onaj bcaa za misice, proteinska hrana koja direktno udara na misice. 

Link to comment
10 hours ago, Behemoth said:

Radio sam zgibove posle sto godina, ali sam u medjuvremenu radio na lat masini. Stigla me je upala, ne mogu ruke da ispravim vec drugi dan.

 

Ima li neki lek protiv upale majku mu? Probao sam led, masiram misice konstantno ali nista.

Masaza da ti proradi cirkulacija.

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

 

nisam sigurna da li je zbog godina koliko zbog toksicnosti sta sve unosimo ili nedovoljno proteinske hrane, pa misici nemaju sa cime da poprave. 

 

ogromna je razlika da pijuckas vidu sa elektorilitima dok vezbas nego samo obicno voda a pogotovu ds ne pijes nista

 

ima i onaj bcaa za misice, proteinska hrana koja direktno udara na misice. 

daj bre, ko klinac sam mogao da padnem sa zgrade i da se samo otresem i nastavim, sad se u snu ukocim :(

Link to comment

+1 na ovo Tonijevo

 

Do 30, mozda malo preko, volu rep da iscupam i pritom da me npr. zvekne kopitom i nista specijalno lose da ne bude. Posle 30 i kusur bolovi, ramena skljocaju, zglobovi pucaju i raspadaju se, vrat boli, kolena prsla od trcanja... Penzija u najavi, lagano.

 

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

pa dobro kao klinac naravno da ces biti agilniji, dok covek raste, a muski,  kao sto znamo se razvijaju i rastu do 27godine, normalno je da ti nista ne fali. unosis svasta preko hrane i organizam sam radi kao masina. ali kako ces od tada u mnogome zavisi inod stila zivota. 

ja sam na primer i jaca i brza nego pre 10 a kamoli pre 20 godina. sad bih volu rep mogla da iscupam. ali, osim zdrave i sarolike hrane ne kljukam se nicim. retko uzmem bilo kakav lek (kafetin u 6meseci), nikad nisam bolesna, mogu da se savijem vise nego kad sam imala 20godina. to sto se vi kljukate raznim govnima a ne jedete dobro, je odraz vaseg zdravstvenog stanja

Link to comment
On 23.6.2020. at 12:09, Friend said:

Niko se vise ne javlja na temi, a ide leto.. Teretane su otvorene i koliko cujem vezbaci kazu sve je kao pre :)

 

Kod mene je sve kao pre, svakog dana teretana Mozzart Gym, a posle toga malo u Kosutnjak na stazu Trim :D

 

Nego, ajde da linkujem nekoliko odlicnih intervjua ljudi iz sveta profesionalnog bodibildinga koje je Patrick Bet-David odradio na svom youtube kanalu Valuetainment, cisto da svi koji su zainteresovani mogu lako i brzo da im pristupe kad budu imali visak vremena za tako nesto.

 

Dorian Yates (6 puta Mr Olympia, bez dlake na jeziku je pricao o svim aspektima treninga, ishrane i hemije, traje dva sata)

Ronnie Coleman (8 puta Mr Olympia, ovaj intervju je bolji nego onaj JRE podcast koji sam ranije kacio, traje malo vise od sat i po)

Flex Wheeler (nekoliko puta mu je za dlaku izmakla Mr Olympia, ali je uvek imao najskladniju figuru, traje manje od dva sata)

Shawn Ray (isto mu je za dlaku par puta izmakla Mr Olympia, a nema dlake ni na jeziku ni na glavi, traje malo vise od dva sata)

Chad Nicholls (kontroverzni trener i nutricionista, Ronnie Coleman ga obozava, a Shawn Ray ga prezire, traje oko dva sata)

Dexter Jackson (bio je Mr Olympia 2008 godine, a mogao je jos par puta, uvek je imao jednu od najboljih gradja, traje sat i po)

Wayne DeMilia (jedan od najboljih promotera ovog sporta i trenutni predsednik IFBB Physique America, traje dva i po sata)

Phil Heath 1/2 (7 puta Mr Olympia, ubedljivo najbolji bodibilder u proteklih deset godina, ovaj prvi intervju mu traje sat vremena)

Phil Heath 2/2 (ovaj drugi intervju je odradio pre dva meseca, ali nije bio u studiju, vec ga je odradio od kuce, traje sat i po)

Brandon Curry (on je trenutni Mr Olympia, medjutim proslogodisnje takmicenje je bilo jedno od slabijih, traje malo vise od sat i po)

Edited by Бруклинский
Link to comment

Malo je bolje danas, izgleda da prolazi. Mislim, obicno me upala strefi drugi dan posle jakog treninga, sad je bio pik 3. i 4. dana, i jos uvek ruke ne mogu bas skroz da ispravim, a trenirao sam u ponedeljak poslednji put.

 

Zvao sam trenera, preporucio mi je da uzmem u DM-u neki gel, magnezijum hlorid, u plavoj flasici, koji se utrljava na bolna mesta, i poceo sam sa time juce. Danas je dosta bolje. Masiram ruke non stop, stavljam gel 2 puta dnevno, pa cu valjda biti fit do ponedeljka.

 

Sto neko rece, ima i do zamora materijala, mada nije bas da nisam u formi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...