Jump to content
IGNORED

Politika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

a gde je uopšte redakcija?
Ma ko zna on je probao na petom, ali nisu tamo...
Čoveku je malte ne pozlilo, koliko se iznervirao.
Video je glodura niz hodnik a ovaj zapalio u kanc.



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 7 months later...
zoran mošorinski novi urednik politika ad
:isuse:
Valjda generalni direktor?
BTW,

Inače, Politika AD izdavač je magazina Bazar, Politikin Zabavnik, Ilustrovana Politika, Viva, Svet kompjutera, Mali Politikin Zabavnik, Enigmatika i Razbibriga. Dnevne novine Politika i Sportski žurnal izlaze u okviru firme Politika novine i magazini, stoji na sajtu Politike AD. Najveći akcionar u Politici AD je država.

Podsetimo, Politika AD ima 50 odsto udela u vlasništvu Politike novine i magazini, dok je druga polovina u vlasništvu Ist medija grupe koja se dovodi u vezu sa biznismenom Miroslavom Bogićevićem.
[\quote]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

ma da gen dir. nešto sam oblajznuo

 

btw ako je grasi bio kuvana noga, ovaj mošorinski mu je rođeni brat po tom pitanju. a grasi je ostao glodur zabavnika

 

simptomatično je kako taj zabavnik doživljavaju svi kao da im ga je ćaća ostavio, doduše ribnikar je imao razloga, osnovan je kao poklon njemu pri rođenu, al ne verujem da je grasijev ćale imao tu ideju kad se zaferino rodio

Link to comment
ma da gen dir. nešto sam oblajznuo
 
btw ako je grasi bio kuvana noga, ovaj mošorinski mu je rođeni brat po tom pitanju. a grasi je ostao glodur zabavnika
 
simptomatično je kako taj zabavnik doživljavaju svi kao da im ga je ćaća ostavio, doduše ribnikar je imao razloga, osnovan je kao poklon njemu pri rođenu, al ne verujem da je grasijev ćale imao tu ideju kad se zaferino rodio
Ja nekako imam itisak da jedino on i hteo da se bakće Zabavnikom...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

to on i hoće da se misli, bilo je tu kandidata onoliko 

ma pusti, šta će ti to, bolje ti je u ilistorvanoj, vivi etc

 

teški beskičmenjak

Link to comment
to on i hoće da se misli, bilo je tu kandidata onoliko 
ma pusti, šta će ti to, bolje ti je u ilistorvanoj, vivi etc
 
teški beskičmenjak
Ma dobro al to je sve šibanje kepeca u blatu...


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

zabavnik nije bio to. bar nije trebao da bude/postane

ako je nešto bilo tm te kuće, uz naravno politiku, onda je to bio zabavnik

 

pa jbt jedan vlada bulatović vib je bio urednik toga, ne znam dal se sećaš, nekom prigodom, rođendanskom je izašao dvobroj zabavnika zvao se srce od lubenice. to je bilo jedno od najboljih novinskih izdanja u sfrjotu od rata na ovamo

sad pune broj ukrštenicama, jebale ih one

Link to comment

Ponekad bacim pogled na (tudj) Zabavnik (ali bas "bacim pogled", ne citam tekstove, samo prelistam) i bas lose izgleda. Prvo su priprema i stampa bas losi, strip u sredini posebno. A i Garfild cesto izadje pikselizovan. O dizajnu ne treba ni pricati, kapiram ja i "tradiciju" i nostalgiju i sve, ali da se bas nista ne mrdne 40 godina... Bas bih voleo da znam koliko dece to uzme da procita. 

Link to comment

zabavnik je bio pase ‘96 a kamo li danas

 

to je u politici bila sveta krava, ko tu zasedne taj se ne dira zbog nasleđa koje sam gore pomenuo, pa tako i grasi

mediokritet nad mediokritetima

Link to comment
zabavnik nije bio to. bar nije trebao da bude/postane
ako je nešto bilo tm te kuće, uz naravno politiku, onda je to bio zabavnik
 
pa jbt jedan vlada bulatović vib je bio urednik toga, ne znam dal se sećaš, nekom prigodom, rođendanskom je izašao dvobroj zabavnika zvao se srce od lubenice. to je bilo jedno od najboljih novinskih izdanja u sfrjotu od rata na ovamo
sad pune broj ukrštenicama, jebale ih one
Kako da ti kažem, Vib je venčani kum mojima bio, tako da vrlo dobro znam [emoji6].

Nego mislim sad šta je zabavnik...

Mislim da mi je negde ostao i Zabavnik-slovenačko izdanje...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

bilo i latinično, i slovenačko. 5 dana se štampao zabavnik

 

tamo negde ‘87-‘88 bili su rađeni piloti za tržište sssr-a i bugarske, imao sam po jedan primerak. duša me boli što sam to zagubio

 

debil sam par excellance

:isuse:

Link to comment
33 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nekom prigodom, rođendanskom je izašao dvobroj zabavnika zvao se srce od lubenice. to je bilo jedno od najboljih novinskih izdanja u sfrjotu od rata na ovamo

O, da. I čuvalo se godinama.

 

htKZzqH.jpg

  • Wub 2
Link to comment

Ja sam prošle i ove nedelje posle 6-7 godina ponovo kupio Zabavnik. 
 

Kapiram da je pola tekstova “priredjeno” sa interneta, ali meni je to sasvim ok. 
 

Sečam se da su mi na Silbi 1980 kupili slovenački zabavnik jer ničega drugog nije bilo. Tuge moje što ništa ne razumem...

 

O mladosti, o mladosti

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...