Jump to content
IGNORED

Koji radio slusate?


Atreid

Recommended Posts

KCRW i dalje, katkad Radio Paradise (neko ih je ovde pominjao), Radio Capri (njihov Sushi Bar), od BBC-jevih programa uglavnom Radio 2 i Radio 4 (redje Radio 1)... i jos stosta... internet je spasio stvar i neinventivnu ponudu domacih radio stanica.

Link to comment
KCRW i dalje, katkad Radio Paradise (neko ih je ovde pominjao), Radio Capri (njihov Sushi Bar), od BBC-jevih programa uglavnom Radio 2 i Radio 4 (redje Radio 1)... i jos stosta... internet je spasio stvar i neinventivnu ponudu domacih radio stanica.
Sta fali 6- ci (BBC)?
Link to comment
verovatno nista ne fali.jednostavno slusam ono sto mi se svidi i sta mi odgovara.obraticu paznju wink.gif
Ma ne mislim ja da su BBC- evi programi "nesto" ali za opustanje nisu losi, pogotovo sto ih ima vise "vrsta" pa ko sta voli. Inace, kad sam potpuno odmoran mogu da se nauzivam slusajuci i holandski DFM radio.
Link to comment
To ovo: http://www.kcrw.com/? Nije los, dobar riport iz Iraka... Jesam ovo na dnevnik upao?
Klikni na Music (na Live idu vesti/talk program) a da ga slusas izaberi opciju (Real Player, Windows Media ili iTunes/mp3 koji ti preporucujem jer je stream 128 kbps). Upravo krece moj omiljeniji sou Morning Becomes Eclectic.KCRW nije nova pojava (nije i jedina ovog tipa) i vec dugo vremena u svetu prepoznatljiv po svom muzickom izboru i prezentovanju razlicitih i dosta nekomercijalnih pravaca i izvodjaca (cesto u vrlo profilisanim programskim blokovima/emisijama). Nema reklama sem za njihove akcije, nema ukljucivanja slusalaca, nema smaranja osim ako vam se izbor ne svidja. Imate i podcast i playlistu ako vas zanima koje su pesme pustene ili pustane... Znam neke radijske face u gradu Beogradu koji su svojevremeno dosta krali od njih i njima slicnih :) Edited by Bane5
Link to comment
Klikni na Music (na Live idu vesti/talk program) a da ga slusas izaberi opciju (Real Player, Windows Media ili iTunes/mp3 koji ti preporucujem jer je stream 128 kbps). Upravo krece moj omiljeniji sou Morning Becomes Eclectic.
Da, ovo sto sam do sada cuo je u potpunosti ispunilo moja ocekivanja.Ako imas i neke podcast- ove iz nekih arhiva, baci pa da se slusa na itunes- u.Ja slusam redovno Ritam srca all stars ("lepi ritam" bas ne mirisem nesto).
Link to comment
Aha, nasao.. za sad, 'nako... dvije neke stvari, pokusaj kopije Sonic Youtha... aj, nek svira, svakako bolje od devedesetdvojke koja mi je do maloprije svirkala.
Moraces, brale, da slusas i klasiku pa i rumunsku world music a ne samo one tvoje 'narkomane'. :bee:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...