Jump to content
IGNORED

vize, vize, vize, ze, ze, ze...


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 1 month later...

koliko je zajebano* dobiti irsku vizu? (da znam da li uopšte da nešto pokušavam ili ekspresno da zabroavim)*koliko kg papira treba, jesu li manje-više normlani papiri ili uključuju i krštenice svih prababa i pradeda, koliko dugo traje postupak

Link to comment
Dosta zavisi gde je trazis, tako da reci nam to prvo.
tražila bih u ambasadi u :fashisto:btw videh nešto što deluje suviše dobro da bi bilo istinitoYou do not need a visa to land in Ireland if:
  • You are a family member of an EU citizen and you hold a document called "Residence card of a family member of a Union citizen"

Link to comment

e pa gotovo sigurno neću ni moći da putujem s EU članom sve i da oću :lol: nego ja baš imam takav dokument na kome piše to što tamo piše, no svejedno ne mogu da verujem da može da se desi da mi viza uopšte ne trebabtw bilo bi najlepše da mogu sve lepo da pitam u ambasadibilo bi...

Link to comment
Građani BiH od 20. oktobra u Rusiju putuju bez vizain your face gradjani of some other countries
:thumbsup:Kad sam vec tu, da priupitam iako mislim da znam odgovor:Moze li se letjeti preko™ Londona bez tranzitne UK vize (isti aerodrom, krace zadrzavanje od 24h).Znam da je ranije bila neka prica da ne treba tranzitna viza ako je konacno odrediste USA al' sve se kao nadam da su to prosirili™
Link to comment
:thumbsup:Kad sam vec tu, da priupitam iako mislim da znam odgovor:Moze li se letjeti preko™ Londona bez tranzitne UK vize (isti aerodrom, krace zadrzavanje od 24h).Znam da je ranije bila neka prica da ne treba tranzitna viza ako je konacno odrediste USA al' sve se kao nadam da su to prosirili™
Ne, i dalje je ostalo da moze samo ako se ima viza za US, Aus i NZ (i Kanadu?).
Link to comment
e pa gotovo sigurno neću ni moći da putujem s EU članom sve i da oću :lol: nego ja baš imam takav dokument na kome piše to što tamo piše, no svejedno ne mogu da verujem da može da se desi da mi viza uopšte ne trebabtw bilo bi najlepše da mogu sve lepo da pitam u ambasadibilo bi...
A sto ne moze da se pita? Nemaju li bar neki mejl? Mozda pogledati na INIS sajtu?edit: A i to sto pominjes za EU je odavdehttp://www.inis.gov.ie/en/INIS/SINo417.pdf/Files/SINo417.pdf Edited by jms_uk
Link to comment

eh, ma nisam ni probala još da pitam, nego se nekoliko puta dešavalo da ako probaš da zoveš ambasadu odgovaraju ti samo automati, ili npr da ne možeš baš ništa osim da zakažeš termin pa dođeš pa radiš nešto, itd itda i realno je još ultra-ranozapravo, danas sam saznala da će biti neka konferencija u Irskoj sledeće godine, pa reko da li uopšte da se paluckam il bolje da zbatalim psiho-fizićki oma i sada :D

Edited by Amelija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...