Jump to content
IGNORED

Supernatural


mandingo

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    81

  • Arkadija

    78

  • MiddleClass

    74

  • Filipenko

    40

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

dobro je poceo 4. serijal sa ovim Semijevim novim mocima samo se ugojio i trebao bi da se osisa :/ i vise mi se svidjala plavusa Ruby

treci je bio dobar ali bi bio bolji da nisam znala da ima jos 7serijala u buducnosti pa da i bude iole napeto..ovako njah..

Edited by ivy
Link to comment
  • 3 weeks later...

ubise sa ovim andjelima i bogom..dobro je da je na kraju bog i mrtav omg..pocetak 5og serijala je u pitanju a i 4ti sam jedva prezivela zbog tog religijskog upliva..ali dobro su se one Ruby resili opasno mi je isla na zivce...sve u svemu najvise volim nezavisne epizode ..

Link to comment

ubise sa ovim andjelima i bogom..dobro je da je na kraju bog i mrtav omg..pocetak 5og serijala je u pitanju a i 4ti sam jedva prezivela zbog tog religijskog upliva..ali dobro su se one Ruby resili opasno mi je isla na zivce...sve u svemu najvise volim nezavisne epizode ..

 

Meni je taj religijski upliv bio super jer u stvari nije ni bio religijski. Ispalo je da je sve anarhija, građanski rat, borba za prevlast i okršaj bandi.

 

Nego, još jednom da te upozorim da će do kraja pete sezone da se završi ta glavna priča sa Luciferom i to i da je posle nje otišao tvorac serije i da se to u šestoj sezoni vidi. Meni je šesta sezona bila baš teško gledljiva, mada su je neki ovde voleli, dok mi je sedma bila super, kao i ostale posle nje. Mada, ova deseta malo škripucka do sad.

Uglavnom, ako ti šesta bude bezveznjikava, da znaš da se posle nastavlja super.

Link to comment

Biće. Meni je cela priča sa levijatanima super, mada se mnogi žale. Drago mi je da ti se svidela šesta sezona, meni je to ubedljivo najgora sezona.

 

Saćeš bre još malo da nas stigneš. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...