Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

Gde je najpovoljniji uzimati te neke komercijalne zestine, tipa Hennesy, Jameson i slicno? Po hipermarketima ili...? 
Roda ume često da ima popuste, izlože te žestine na onim kockama pre vitrine, Jameson je imao neki dobar popust...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
13 hours ago, Lezilebovich said:

Gde je najpovoljniji uzimati te neke komercijalne zestine, tipa Hennesy, Jameson i slicno? Po hipermarketima ili...? 

 

definitivno po podrumima pica. Kod mene u kraju je jameson 2 soma, u merkatoru 4oo kinti skuplje

Link to comment
On 7.1.2020. at 14:59, banecare1 said:

meni su odlicni svi suntory proizvodi koje sam probao. kafa, pivo, viski...

kirin isto

 

ja sam pre par dana otkrio novo pice, sa mojim alko stazom to je dogadjaj koji moram da postujem :D

setajuci se sa porodicom po moskovskim patrijarsim prudam slucajno smo sreli poznanike. muz se vratio sa puta po juznoj americi i srecom nije stigao ni da nacne flasu ruma koju je doneo iz gvajane. ima dana kada se sve potrefi kako valja. 

 

rum je pitak i veoma ukusan. nista kola, nista chasers kao sto obicno biva kada se konzimira rum. meni je izuzetak samo zacapa koju cepam neat, ali ovaj el dorado mnogo bolji. obraticu paznju po free shopovima, nadam se da ga ima i da nije preskup. 

 

2KGAuLj.jpg

 

 

 

 

 

negde sam ga i ja hvalio/preporucivao, odlican rum.

 

meni je najdrazi 15 godina star. probao i 12 i 21, al 15 mi se najvise svideo. neat, naravno. narucujem ga s neta, cene su ok za taj kvalitet pica i stize za dan. traje ok, pije se lagano i uziva u ukusu (nesto kao dobar konjak) pa se ne potrosi prebrzo. bar tako kod mene. 

 

mozda ne bi bilo za zgorega da malo pregledas sajtove pica u svom kraju, free shopovi znaju da budu bezobrazno skupi. 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kad smo kod čaša...
Kad sam praznio stan za sređivanje, kod keve nađem ove čaše potpuno čudnog oblika... Nisam uspeo fa utvrdim ni odakle nam ni ko je doneo...
Prvo mi bile bezveze, a onda im dao priliku i odlične su ispale za "kratka" pića sa mirisom...
Napuni se ovaj donji deo skroz plus malo proširenja, što je količinski "naprstak i po" i vrlo lepo se miris raširi u ovom širem delu..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

sada sam izvrteo topik unuzad. izložio sam se. sad bih uzeo i makers mark i nekog japanca, ali srećom nemam para... ai treznija polovina bi me ubila. ionako dobijam pridike kad iz nevezuše uzmem čašu dve belog (kosović karlovci btw)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...