Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

...od no-no kombinacija bih izdvojio:1 1. mesto su naravno pivo i vino, nikada nikada nikada......votka i pivo, bacam biceve garant......viski i guarana...ako popijem bilo sta posle toga, a da nije H2O, bicevi.......tekila i bilo koja druga zestina....dzeks i beks ipak mogu, dal' zbog dzeksa ili beksa nisam siguran, ali nisam krepavao ni jednom po ulici...provodio se ludo u toj kombinaciji, a i ono sto se ne secam kazu da je bilo do jaja...edit: mislim na pijenje gorepomenutih, a ne na koktele i ostale kerefeke sa mikrodozama ovih pica...

Edited by BigLebowsky
Link to comment

nekada davno mešao pivo i tekilu, al pošto je par puta rezultiralo rizičnim pijanstvima batalio.tamno pivo i jeger vrlo dobro, preporučujem.za brzodelujući efekat grejanja može jack daniels i vranac.

Link to comment
...od no-no kombinacija bih izdvojio:1 1. mesto su naravno pivo i vino, nikada nikada nikada......votka i pivo, bacam biceve garant......viski i guarana...ako popijem bilo sta posle toga, a da nije H2O, bicevi.......tekila i bilo koja druga zestina....dzeks i beks ipak mogu, dal' zbog dzeksa ili beksa nisam siguran, ali nisam krepavao ni jednom po ulici...provodio se ludo u toj kombinaciji, a i ono sto se ne secam kazu da je bilo do jaja...edit: mislim na pijenje gorepomenutih, a ne na koktele i ostale kerefeke sa mikrodozama ovih pica...
Bold 1: naravno, sertifikovano najgore droge na svetu, mislim da sam ih samo par puta u životu probao, i to pre 20. godine, i to sa monstruoznim posledicama.Bold 2: meni je aviđeno leglo nekoliko puta (obe komponente dosta jače ohlađene). Ne znam da li je u pitanju autosugestija što se tiče enerdži drinka, ali strašno me je vozdizalo, with no after effects.Naravno, posle toga sam pio viski sa guaranom, ništa drugo :) Edited by henrik larsson
Link to comment
vranac nastavljao jackom i vice versa, kako kad..naravno ne preporučuje se u preteranim količinama ali dobro radi.
Ej, onda se ovo ne računa angry.png Pričamo o ozbljnim stvarima.
Link to comment
Bold 2: meni je aviđeno leglo nekoliko puta (obe komponente dosta jače ohlađene). Ne znam da li je u pitanju autosugestija što se tiče enerdži drinka, ali strašno me je vozdizalo, with no after effects.Naravno, posle toga sam pio viski sa guaranom, ništa drugo :)
...i meni isto leglo, ludo pice skroz, samo da ga ne zalijes ni sa jednim drugim alkoholom, ni pod razno....nedo' bog da uzmes dim...gospode... :wacko: Edited by BigLebowsky
Link to comment

Pod stare dane otkrio single malt kao pouzdanog prijatelja do kraja zivota, zahvaljujuci prijatelju (koji nije u tecnom stanju, vec onako u ljudskom oblicju) fanatiku. Iz povelike basce izabrao kao pik broj 1 na draftu Lagavulin, mada sam se dvoumio...i dvoumio... i dvoumio... i dvoumio, sve do dna obe boce izmedju njega i Caola Ila-e (valjda se tako pise, nikada ga nisam stuk'o do kraja a da mi je pogled ostao dovoljno precizan da bih bio u stanju da citam).Pre Velikog Otkrovenja nista bolje u zivotu nisam probao od domace kajsijevace koju pravi vlasnik kafane "Kralj" u Vrnjackoj Banji. Ko se zatekne u tom kraju neka gleda kako moze da mu iskuka koju casicu, jer je uglavnom pravi samo za sebe.Kombinacije - niks, cak ni ocigledne. Sto kazu Skoti - da se viski pije s ledom, s ledom bismo ga i pravili. Samo stedro zalivanje hladnom vodom.

Link to comment
Bold 2: meni je aviđeno leglo nekoliko puta (obe komponente dosta jače ohlađene). Ne znam da li je u pitanju autosugestija što se tiče enerdži drinka, ali strašno me je vozdizalo, with no after effects.Naravno, posle toga sam pio viski sa guaranom, ništa drugo :)
Posle dve tekile sa nekim enerdžajzerom (ne mešati, ali piti istovremeno) spreman sam da osvojim svet. Samo ne računam Guaranu, ona mi je više kao neki sokić. Mnogo su delotvorniji red bull i sl., a najžešći je (mada i najveći krš) - naš Sinalcov Energis. Pomenuta kombinacija sakuplja energiju i odlučno tera u akciju.Inače što se tiče žestineDžekpa sve ostalo.
Link to comment

Od kombinacija u zadnje vreme pivo X kajsija... znam da je beton najcrnji, ali tako dooobrooo vozi...U mladje dana trosio vodka X enerdzisi ( Shark favorit ). Mada... sve, sve ali moj favorit za potpuno ludilo, kada su kombinacije u pitanju je sledeci...Ledeni Caj sa Dugog Ostrva :1 part vodka1 part tequila1 part rum1 part gin1 part triple sec1 1/2 parts sweet and sour mix1 splash Coca-Cola?Mix ingredients together over ice in a glass. Pour into a shaker and give one brisk shake. Pour back into the glass and make sure there is a touch of fizz at the top. Garnish with lemon.... i nema glava da te boli. wink.gif

Link to comment
Aj deco na spavanje. Sofista je rekao svoje i meni ostaje da se potpisem ispod. Ko zna, zna.
Sto bi se reklo - single malt je mera svih stvari, onih koje jesu da jesu i onih koje nisu da nisu. :lol: Dacu ti ja sofistu, znas. :lol:
Link to comment
Pod stare dane otkrio single malt kao pouzdanog prijatelja do kraja zivota, zahvaljujuci prijatelju (koji nije u tecnom stanju, vec onako u ljudskom oblicju) fanatiku. Iz povelike basce izabrao kao pik broj 1 na draftu Lagavulin, mada sam se dvoumio...i dvoumio... i dvoumio... i dvoumio, sve do dna obe boce izmedju njega i Caola Ila-e (valjda se tako pise, nikada ga nisam stuk'o do kraja a da mi je pogled ostao dovoljno precizan da bih bio u stanju da citam).Pre Velikog Otkrovenja nista bolje u zivotu nisam probao od domace kajsijevace koju pravi vlasnik kafane "Kralj" u Vrnjackoj Banji. Ko se zatekne u tom kraju neka gleda kako moze da mu iskuka koju casicu, jer je uglavnom pravi samo za sebe.Kombinacije - niks, cak ni ocigledne. Sto kazu Skoti - da se viski pije s ledom, s ledom bismo ga i pravili. Samo stedro zalivanje hladnom vodom.
Aj deco na spavanje. Sofista je rekao svoje i meni ostaje da se potpisem ispod. Ko zna, zna.
ja ne volim viski jer mi se ukus ne dojmi previse. al me ipak zanima (ozbiljno je pitanje, ne pokusavam biti sarkastican): sta viskiju daje zapravo ukus koji vam se svidja. i sta je taj ukus :) viski je rakija od zitarica koje same po sebi nisu nesto aromaticne (pivu se zato dodaju razni kvasci a bogme i hmelj)vocne rakije (od cega god, ukljucujuci i grozdje) imaju uvek nesto ili nesto vise arome koja potice od voca.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...