Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

Fair enough.Ja mislim da je odnos 16/1 ili 24/1 katastrofalno loš, a pogotovo to, da je up manji od 1Mb/s, u ovom veku, samo stvar bezobrazluka i šićarenja.Žalosno je što je SBB najbolje što možemo da dobijemo u ovoj zemlji i da još nema nikog ko bi mu ozbiljno parirao.

Link to comment

Trenutno imaju najbolju ponudu. max(16mbps)/1mbps za manje od 2500din je najbolje sto se moze dobiti za te pare. Dok sam SBB koristio ona kablovska mi bila tu samo zbog neta a poskupljivala je svakih par meseci.

Link to comment
  • 8 months later...

jebeni SBB od juce ujutro nema signal u gomili ulica u gradu, apsolutno bez informacije i objasnjenja kada ce kvar biti otklonjen sem fakin konstatacije da je saobracaj u prekidu sto znam i bez njih, jebena stoka!!!

Link to comment

Mi nismo imali od nedelje uvece do pon u 23h kad se vratio signal. Doduse, bilo je obavestenja na automatu sa navodjenjem lokaliteta gde rade i ulica.Naravno, bez pomena kada ce kvar biti otklonjen. Kada sam zvala oko 18h i dobila operatora, ubedjuje me da imam signa i da je sve ok... onda odjednom me stavi na hold, i posle par sekundi kaze kako ne, strpite se jos malo, krenulo se s vracanjem modema u sistem. Koliko da se se strpim? Odgovor: par sati, sto se oteglo do 23h.Uzas kad je nekom net hitan a nema adsl alternativu.

Link to comment
Mi nismo imali od nedelje uvece do pon u 23h kad se vratio signal. Doduse, bilo je obavestenja na automatu sa navodjenjem lokaliteta gde rade i ulica.Naravno, bez pomena kada ce kvar biti otklonjen. Kada sam zvala oko 18h i dobila operatora, ubedjuje me da imam signa i da je sve ok... onda odjednom me stavi na hold, i posle par sekundi kaze kako ne, strpite se jos malo, krenulo se s vracanjem modema u sistem. Koliko da se se strpim? Odgovor: par sati, sto se oteglo do 23h.Uzas kad je nekom net hitan a nema adsl alternativu.
Čak ni komšija.net?
Link to comment
Imamo izgleda pametne komsije koji zakljucavaju svoj wi-fi :(
ne ide mi u glavu to opsesivno zakljucavanje vajerbeza. ako vidis povecan protok, kazni komsije privremenim iskljucivanjem i kraj price. od deset mreza, jedna je otkljucana. ja ne zakljucavam mrezu uopste, kome treba neka uzme, toliko sam krao da nemam moralno pravo da zakljucavam
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...