Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

u mojoj zgradi svi su prikaceni (valjda?) na radijus vektor. jel postoji neka sansa da se prebacimo na sbb, ili da se samo ja prebacim na sbb? :D ako sansa postoji, krecem sa sakupljanjem potpisa. bicu dosadniji od penzionisanih oficira, samo da se ratosiljam ovog zla!

Edited by kojot
Link to comment
u mojoj zgradi svi su prikaceni (valjda?) na radijus vektor. jel postoji neka sansa da se prebacimo na sbb, ili da se samo ja prebacim na sbb? :D ako sansa postoji, krecem sa sakupljanjem potpisa. bicu dosadniji od penzionisanih oficira, samo da se ratosiljam ovog zla!
Mioze ako imaju infrastrukturu blizu i ako pristane 50% zgrade na promenu, znaci... tesko...
Link to comment

SBB je do sada imao praksu da kupuje biznis (i infrastrukturu i korisnike) od Radijus Vektora. Ja sam bliz hale Pionir i bio sam kod RV dok jednog dana nisam dobio obavestenje da mi se operater promenio. Mislim da se ovo desilo i celom Uzicu.

Link to comment
  • 2 years later...

Od 1.3.2011, SBB povećava cene održavanja KTV, kao i Internet paketa.Ukupno poskupljenje je minimalno (oko 150 din), zauzvrat dodaju još koji MB downloada i skoro ništa na brzinu uploada (kako bi zadržali odnos dl/ul 16:1).Najjeftiniji postpaid paket 4M/256 prelazi u 6M/384.Opet se malo talasa sbb forum i fb, ali sve će se vratiti na staro i svi će bez pogovora plaćati.

Link to comment
Najjeftiniji postpaid paket 4M/256 prelazi u 6M/384.
Hm, ovo što si napisao me malo zbunjuje, ja sam na postpaidu 2M/256. Doduše i 4M/256 košta isto ako potpišeš ugovor na 2 godine...
Link to comment

možda je malo jača cena, ali mi smo toliko plaćali 6Mb/s do juče, ovo je sad više zahvalnica za moje angažovanje, i to je prema biznis korisnicima, što će u startu biti malko više

Link to comment

da li neko zna u cemu je fora sa ovim promotivnim periodom,kod sbb-a,kad mozes za dinar da se prikljucis? procitao sam uslove,ali kontam da ima neka fora,jer meni vec 2 godine traze 10crvenih , a sad odjednom free.

Link to comment
Hm, ovo što si napisao me malo zbunjuje, ja sam na postpaidu 2M/256. Doduše i 4M/256 košta isto ako potpišeš ugovor na 2 godine...
To je za pakete s potpisanim ugovorima na 12 ili 24 (nisam siguran) meseci.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...