Jump to content
IGNORED

SBB promenio cene internet usluga


Lloyd Wyman

Recommended Posts

A što na ovoj temi o mobitelima? Misim, ne smeta meni, nego zbog preglednosti.
Al kad ste se već ovde zahuktali, daj da se okoristim [emoji4]
Je l' A1 podnošljiv po pitanju fer-pleja prema korisnicima? Ne bih u Globaltel.
 
 
Ja sa njima imao neku "nestandardnu situaciju" i vrlo lepo rešio. Predusretljivi i kapiraju suštinu.
Mts i Telenor i SBB pakao brdo mejlova i odlazaka...







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment
Koja govna ovi iz Telenora.
radisi i Pembltonu hvala. Odo ja u A1.
Proveri sve dobro prvo.
Ne veruj anonimnim ljudima sa foruma.
[emoji12]







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
9 hours ago, Friend said:

Vala ne bi kod mitrovica pa da je u pola :fantom:

Wtf, Globaltel Žeksov?! Pa ja ništa ne znam! Hvala za upozorenje, evo jezik sam sama već pregrizla. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
  • 2 months later...

Ljudi, da pitam ovde. Veceras su zvali iz SBBa povodom neke digitalizacije, ali posto se nismo javili na vreme, operater nije precizirao o cemu se radi i da ce nas zvati narednih dana.

Pre 3 godine su sve izmenjali onim D3 i kao moralo je da se predje na to i dolazili su, menjali ruter, kablove, ne secam se tacno.  Da li je iko upucen u ovo sad, sta sad nameravaju? Nama je ok ovako, a po ovoj zarazetini je apsolutno neprihvatljivo da nam dolaze, nema sanse. Da li nas mogu ucenjivati tom digitalizacijom u slucaju da ih odbijemo da dolaze, jer ponavljam, po ovoj zarazetini ja ne znam da li su oni normalni. Sta da radimo? Odbijemo, kazemo neka hvala, dobro je i ovako, dovidjenja?

ed. Ne znam da li nas mogu uslovljavati tipa necete imati net i tako, msm godina smo njihovi korisnici, sta da radimo?

Edited by Alfa
Link to comment

Godinama moja pokojna keva je imala neki stari sbb paket i evo sad vise od 2 godine kasnije isti taj paket placam 2370 dinara.

Nemam pojma da li je isto sto i taj najjeftiniji koji je 1000 dinara skuplji. Doduse net je "samo" 50mbps, al mi to ne smeta.

Dakle, ignorisi ih dok ti odgovara ili dok ti ne iskljuce signal, a skoro sigurno nece.

Link to comment

Mi smo na nekom digitalnom eon light duo i ok nam je. Prakticno tv ne gledamo, najvazniji nam je net, a da nam iskljuce signal...stvarno necu da nas cimaju, dolaze, menjaju kablove, a daatum aktivacije paketa tj. obnove je 13. mart 2021. Ne znam sta da radimo.

Link to comment

Nama je istekao ugovor..pa.negde verovatno kad i tebi, u martu prosle godine. Placamo i dalje sve isto ali ne zelimo da potpisujemo ugovor i ne zameraju nam nista..bar ne mnogo.

 

Da nas iskljuce nece jer bismo odmah presli kod konkurencije. Tako da, miruj i ne brigaj.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da je isti paket smile.png

Elem, dotle imas 2 meseca, posle toga ih ignorises dok ti odgovara.

Inace, ne razvlace kablove, nego samo menjaju uredjaj, pola sata max ce ti biti u kuci.

Kablovi vec postoje i ako nemas novih zelja, nema sta dodatno da razvlace.

Sto kaze SNARC, ignorisi zahteve i uzivaj. Dok placas racune, sve je ok.

  • Hvala 1
Link to comment
37 minutes ago, Alfa said:

Ljudi, da pitam ovde. Veceras su zvali iz SBBa povodom neke digitalizacije, ali posto se nismo javili na vreme, operater nije precizirao o cemu se radi i da ce nas zvati narednih dana.

Pre 3 godine su sve izmenjali onim D3 i kao moralo je da se predje na to i dolazili su, menjali ruter, kablove, ne secam se tacno.  Da li je iko upucen u ovo sad, sta sad nameravaju? Nama je ok ovako, a po ovoj zarazetini je apsolutno neprihvatljivo da nam dolaze, nema sanse. Da li nas mogu ucenjivati tom digitalizacijom u slucaju da ih odbijemo da dolaze, jer ponavljam, po ovoj zarazetini ja ne znam da li su oni normalni. Sta da radimo? Odbijemo, kazemo neka hvala, dobro je i ovako, dovidjenja?

ed. Ne znam da li nas mogu uslovljavati tipa necete imati net i tako, msm godina smo njihovi korisnici, sta da radimo?

 

 

Ne znam odakle si, ali, iz mog iskustva ovako stvari idu. Ja sam od početka imao sve digitalno, medjutim, moji roditelji nisu, i kad su ih isto tako zvali za digitalizaciju, nisu nikako reagovali, i onda su samo jednog dana u jednom od većih naselja u Beogradu ostali bez (analognog) signala, pa su posle morali da ih jure da im donesu uredjaje.

 

To je što se tiče digitalizacije, novi ugovor je nešto drugo, njega ne moraš da potpisuješ, automtatski se sve nastavlja po starom posle isteka, jedino plaćaš 100-200 dinara više.

Edited by Jeremija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...