Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nema bolje kafe od one iz automata, po kaficima. Koliko god se trudio da sebi spremim kafu po meri, ove iz aparata bude sva cula.Nego, da li zna neko kakvu kafu, kog kvaliteta, pijemo (od nasih velikih kafa- distributera)?

Link to comment
Povlacim ono sto sam rekao o instant kafama, probao ovaj Turboccino ...hihi...ne znam sta su iskemijali, ali sav treperim od kofeina (ukus je naravno i dalje bljutav)
Red Bull + 2 kašike Nesa, pa da vidiš kako ćeš da treperiš (blaža varijanta sa coca colom umesto red bulla).edit: Naravno, ko ima bilo kakvih problema sa srcem, da se nije zajebo slučajno ovo da proba. Edited by dig_chohano
Link to comment
Red Bull + 2 kašike Nesa, pa da vidiš kako ćeš da treperiš (blaža varijanta sa coca colom umesto red bulla).edit: Naravno, ko ima bilo kakvih problema sa srcem, da se nije zajebo slučajno ovo da proba.
jeste i nekoliko mentos bombona u sve to, i da te lepo bog (ili u boljem slucaju bolnica) vidi :Hail:
Link to comment
Red Bull + 2 kašike Nesa, pa da vidiš kako ćeš da treperiš (blaža varijanta sa coca colom umesto red bulla).edit: Naravno, ko ima bilo kakvih problema sa srcem, da se nije zajebo slučajno ovo da proba.
U bre, pa to je bas kofeinski sok :unsure:A i kod tih raznih mesanja, uvek se setim video klipova sa ubacivanjem mentos bonbona u diet coke, i reakcije. :lol: * nije nas izum, pozajmili su, ima na netu nekakvih energy drinks pod tim imenomedit: vec je gazza uleteo sa istom asocijacijom na mentos Edited by Takeshi
Link to comment
par meseci uzivam u vijetnamskoj kafi 23238201.jpghttp://www.howtobrewcoffee.com/Vietnamese.htmtrenutno je top priority naci nacin da se popune zalihespecifican ukus koji ne moze da se uporedi sa klasicnom filter kafom
jos jedan ljubitelj ovde. nema veze sa filter kafom. ukusom me podseca na bjanka instant kafu. a fora je i u mleku (kondenzovanom) koje se na slici vidi kao beli talog Edited by Sumo22
Link to comment
  • 1 month later...

nes 3u1 i sve buckurise iz kesice, i po 3 puta dnevnomoka, ne dabl dac, s vremena na vreme, sve redje od kako joj je pao kvalitet u grinetu)crna kafa fuj.

Edited by Beatrix
Link to comment
Kakav je taj supersrpski superizum Turboccino :rolf:? Kad me nije šlog strefio kad sam pročitao na bilbordu.A tek TV reklama... :puke:
Takav je i taj bućkuriš, probao sam. :puke:Jutarnja kafa dve kašike nes-a, jedan tabl. zaslađivača 1 dcl vrele vode 1 dcl hladne da se može odmah piti.Na poslu espresso promenjivog kvaliteta kući isto.Kako je stari aparat za espresso počeo da otkazuje poslušnost skvo obećala ovo:8886.jpgIma neko iskustva?Vidim da ima i boljih, naravno, no da li će ovo završiti posao ili da molim za jači? Edited by wall
Link to comment

preporucujem ti da dodate jos malo para i uzmete ovaj de longhimalo je skuplji od tog, ali ima dve opcije koje su se pokazale kao sjajne - odvojen deo za vodu koji moze da se skida, a moze i da stoji ukljucen par sati, te ti je voda u svakom trenutku spremna za espreso.za kucnu upotrebu, odlican.i preporuka, koki espreso (marsala tolbuhina, preko puta trandafilovica) mnogo je bolji od grinetovog, a duplo jeftiniji od illyja.naravno, kad se koristi lavazza (pa cak i :blasfemija: starbuck espresso) ukus je deset puta bolji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...