Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 hours ago, mustang said:

jms pomazi ako znas

 

lax instabul beograd koji se terminal u instabuli menja, ima li ovaj moj da vojnicki trci (sat vremena je presedanje) moram dobro da ga spremim, nije mu orjentacija bas najbolja

 

tk0010 i tk 1083 jul 16.

 

ako i taj ne otkazu...

 

na 0:24 ima opcija za 'use short connection points'

Link to comment
On 27.6.2020. at 6:41, mustang said:

jms pomazi ako znas

 

lax instabul beograd koji se terminal u instabuli menja, ima li ovaj moj da vojnicki trci (sat vremena je presedanje) moram dobro da ga spremim, nije mu orjentacija bas najbolja

 

tk0010 i tk 1083 jul 16.

 

ako i taj ne otkazu...

 

Ja sam dva-tri puta ima konekciju od sat i po u Istanbuli, i samo jednom je bila frka zbog guzve, a i let je kasnio.

 

Sad nema guzve, pa nek prati strelice :)

Link to comment
4 hours ago, jms_uk said:

 

Na novom ili starom aerodromu?

 

Na novom.

 

20 minutes ago, Djuro said:

Na novom je màlo 1h, ako se leti prema usa.

 

Pa jeste malo gusto, mada sam ja isao prema Africi i Evropi. 

Link to comment

Smucilo mi se sedenje u kuci, mislim da odoh za Francusku na 5-6 dana cim nam Boris da dozvolu. Eurostar £145 u jednom pravcu (!), a LHR - CDG £83 povratna. Jeste da ce trebati guzvanja od CDG do grada, ali barem sam na 5 minuta od LHR. 

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Smucilo mi se sedenje u kuci, mislim da odoh za Francusku na 5-6 dana cim nam Boris da dozvolu. Eurostar £145 u jednom pravcu (!), a LHR - CDG £83 povratna. Jeste da ce trebati guzvanja od CDG do grada, ali barem sam na 5 minuta od LHR. 

 

Kad se guras medju prvima - ja sam poslednji put uzeo za £58 povratnu.

Link to comment

Ako planirate da letite WizzAir-om ili znate nekog ko bi to radio u naredna tri meseca, spojite nas, molim vas. Imam 12K dinara na racunu od vracene karte, koje mogu da iskoristim za bilo koga i bilo koji let.

Link to comment
16 hours ago, Rowanoke said:

Da li je istina da EU tuzi Italiju i Grcku jer su dozvolili da putnici dobiju vaucere a ne pare nazad?

Ne tuži, nego je pokrenula postupak zbog kršenja pravila, pa će da ih odrape sa kaznama. Isto i za ljude koji su kupovali karte za razne koncerte, pa u Italiji umesto para nazad dobijaju neke fantomske vaučere.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...