Jump to content
IGNORED

Rukomet


Leonidas

Recommended Posts

o nama™ recimo samo da nam je treći golman 38-godišnji veteran iz naše lige,

pošto ne postoji neki klinac koga su mogli da povedu, samo da trenira sa reprezentacijom

 

 

Quote

 

Golmani: Svetislav Verkić (Vojvodina), Vladimir Cupara (Kilce) i Dejan Milosavljev (Vardar)

 

Bekovi: Miljan Pušica (Minden), Miloš Orbović (Temišvar), Stefan Vujić (Steaua), Ivan Mošić (Ademar Leon), Lazar Kukić (Logrono), Nemanja Zelenović (Gepingen), Draško Nenadić (Celje) i Nemanja Obradović (Visla)

 

Krila: Vukašin Vorkapić (Metaloplastika), Bogdan Radivojević (Rajn Nekar Leven), Nemanja Ilić (Tuluz) i Vanja Ilić (Logrono)

 

Pivoti: Zoran Nikolić (Konstanca) i Mijajlo Marsenić (Fuhse Berlin)

 

 

Link to comment

Epsko brukanje u najavi (sa ovakvom reprezentacijom i selektorom). Bukvalno su dvojica/trojica igrača sa ovog spiska kao neki zalog za budućnost, svi ostali suvi prosek ili još gori. Bar ću (pokušati)* gledati na miru ovo prvenstvo opušteno i bez nerviranja zbog naših.

 

 

* I opet Arena prenosi prvenstvo, odlepiću :rant:

Link to comment

Meni je lakse sto Arena prenosi, necu gledati. :D

Znam da mi uvek imamo losije resenje za svako mesto, ali Perunicic selektor...sta je sledece, isto Perunicic, samo Predrag? :dry:

Kvota na Ruse 1.65, nisam u toku, ali, ako je suditi po kvoti, i oni su nikakvi.

Edited by Nesh
Link to comment

Proverio sam, 1.65 Maxbet i Mozzart, 1.70 Soccer. Dakle, i oni su ocaj. :D

Nista, probati iz keca u dvojku, mi krenemo kao solidno, uz bozju pomoc vodimo na kraju prvog poluvremena, a posle, zna se, raspad. Kvota u Maxbetu 8.70. :D

Ostaje "samo" da raspad ne dodje ranije. :dry:

 

Izvinjavam se na ovom kladionicarskom trolu, to je bilo u svrhu procene kvaliteta ruske reprezentacije. Verovatno ni oni nisu nesto, ali tesko je ocekivati da nasi iznenade.

 

Link to comment

Dobar je Verkić golman, ima iskustva, pretpostavljam da mu je Peruničić zbog toga i dao prednost 

 

edit: odbrana nam je problem, pre svega Marsenić na dvojci, mnogo kiksa 

Edited by Filozof manijak
Link to comment

ruski golman digao ruke od vraćanja na gol kad izgube loptu

 

dali smo dva gola za redom na prazan gol, od toga drugi put nisu ni probali da se zamene

Edited by levi
Link to comment

Imali su Rusi onu rupu kad su pokušavali sa vađenjem golmana nešto da urade, onda mi upadosmo u jarak sa par grešaka, šteta, možda smo mogli da ih slomimo za taj jedan gol, u posljednjih par minuta smo primali svašta, trebalo je samo jednom da se odbranimo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...