Jump to content
IGNORED

najave za filmske dogadjaje


I*m with the pilots

Recommended Posts

Oni to još broje od početka sedamdesetih... :lol: Od FEST-a kamen na kamenu nije ostao...
pa to valjda i nije zamisljeno da bude kamena tvorevina... meni simpa sto broje od mog rodjenja :)sem toga, 21 godinu (sa izuzetkom par tokom 90tih) idem na FEST... licna tradicija.meni je to najbolja prilika da vidim zanimljive filmove (ok, bude FAF, ili neki mini festival norveskog, ili francuskog filma)
Link to comment
Ooomar, indeed
Auhhh? :)Sad će nekog drugog iz iste vam serije na avatar staviti S.Factory?
FEST je prilika da se gleda film na velikom platnu Sava Centra, i nista vise od togaosim ako ne dodje u goste veliki Srbin Boban Denirovic
Festu nekad nisu smetala platna Doma Sindikata i Kozare
Link to comment
Auhhh? :)Sad će nekog drugog iz iste vam serije na avatar staviti S.Factory?Festu nekad nisu smetala platna Doma Sindikata i Kozare
nikad, pogotovu dok je tamo radio miki vasic, bio je neki direktor, ako ga se secas, uvek sam dobijala besplatan komplet ulaznica.
Link to comment

ma onaj iz doma sindikata, ne onaj sa katedre za engleski, imaju isto ime.on i zelenovic su mi bili neiscrpni izvor gratis ulaznica za festove.mora da ga znas, mada se on odseliio za beograd odavno.

Link to comment
ma onaj iz doma sindikata, ne onaj sa katedre za engleski, imaju isto ime.on i zelenovic su mi bili neiscrpni izvor gratis ulaznica za festove.mora da ga znas, mada se on odseliio za beograd odavno.
:)drugog znam, prvog ne...Zelenović je krenuo iz onog Doma kulture u K.Polju
Link to comment

Upravo su objavili nominacije za Oscara, meni su highlightsi nominacije za Mickeya i Marisu u Wrestleru, Heath Ledgera za Dark Knight, Danny Boyle je nominiran za najbolju režiju a Slumdog Millionaire i za najbolji film.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...