Jump to content
IGNORED

Quizmaster fan club


Marvin (Paranoid Android)

Skočko na ramenu  

182 members have voted

  1. 1. Quizmaster treba da istetovira Skočka na ramenu:

    • Da
      160
    • Ne
      23


Recommended Posts

Hvala svima na čestitkama :)

 

Kad sam sazvao konferenciju za novinare u Medija centru, nisam imao predstavu kako će se to završiti, da li može ispasti i fijasko... Međutim, profesionalci su sve to odlično organizovali i poslali najavu na razne adrese medija, a očigledno da sam napravio nešto interesantno čim novinari izveštavaju o tome ili preuzimaju vest agencije Beta. Čuli su me i slušaoci na Radiju Republike Srpske, pošto sam dao intervju za njih.

 

Koleginica iz RTS-a koja je radila prilog za emisiju "Tako stoje stvari" i kraću varijantu za TV Dnevnik, rekla mi je da će kompletna emisija "Tako stoje stvari" (od 17. januara) biti postavljena danas ili sutra na njihovom zvaničnom YouTube kanalu, pa je možete tamo pogledati.

 

Od Medija centra sam dobio snimak kompletne konferencije za novinare (trajala oko 45 minuta), pa ću to postaviti ovih dana na YouTube. Mislim da je ovo bila efektna promocija ne samo moje nove knjige i mog enigmatskog stvaralaštva, nego i srpske enigmatike u celini.

 

promocija_009.jpg

Link to comment

Za tebe sam i tad iz sveg srca navijao. Nadam se da je bilo pomaka na tom polju :)

 

Čestitam, Quizmastere! Inače, šta ima novo u tom pogledu, ako nije tajna?

Link to comment
  • 2 weeks later...

slagalica_januar_2017.jpg

 

Kao što sam nedavno najavio, doživeo sam jedan neugodan poraz tamo gde to nisam očekivao. Eto, moguće je i to - da sastaviš jednu dužu reč od protivnika, uzmeš njegov broj, imaš više poena na KZZ i asocijacijama, osvojiš 113 poena i opet izgubiš partiju.

 

Šteta što nisam nastavio takmičenje, jer bih imao lepe izglede da stignem do finala sa sjajnom Sanjom Milovanović. Nju sam pre par godina na jednom internet turniru Slagalice pobedio 3:0, ali je u međuvremenu znatno napredovala i mislim da bi to bio meč za sladokusce. Ovako, predviđam da će se Sanja prošetati do titule, mada se u kvizovima nikad ne zna. Ne bi ni bili toliko zanimljivi kad bi favoriti uvek pobeđivali.

Link to comment

Ova Slagalica je postala izvor blama i neprijatnosti, pre neko veče pitanje u kom sportu se proslavio Slaviša Kokeza :isuse:

 

Naprotiv, mislim da je u pitanju vrlo fina doza ironije.

 

Lagana prozivka diplomaca Megatrenda.

Link to comment

Ako znaš autora tog pitanja, kaži mu da ta ingeniozna ideja nije ostavila takav efekat na gledaoce, jer nije pisalo "proslavio" pod navodnicima, niti je odgovor bio "u privrednom kriminalu". :)

Edited by Quizmaster
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...