Jump to content
IGNORED

Transferi


Joe D

Recommended Posts

Ruzic i Pavic su 2. da ne kazem 3. evropska liga..Lalic i Barac u paketu odoshe u Belgiju. Zadar napushtaju i Brewer, Stahlworth...Mozda ih stranci izvade...
Ružić je imao nelošu statistiku prošle sezone a on će biti samo jedan od igrača u rotaciji, nikakav nositelj igre. Pavić je po meni odličan igrač i morali su potpisati pravu peticu nakon odlaska Lalića. Na pleju se spominje Malik Dixon, iskusni play koji je košom u 2,3 sek prije kraja skinuo Maccabi sa dugogodišnjeg trona u Izraelu. Ima još puno igrača u pregovorima, pa nastupa cjenkanje i razvlačanje.... tako da neću pisati o njima dok ne bude blizu potpisa.Od jučer iz novina:

želja da od direktora ?iskopamo? još koje ime nije prošla, ali iz drugih izvora postoje ozbiljne naznake kako bi društvo Dixonu na poziciji dvojke trebao praviti Marcelinho Machado, brazilski reprezentativac koji je jednu sezonu odradio u žalgirisu, potom se vratio u Flamengo kojeg je kao najbolji strijelac lige, odveo do naslova prvaka Brazila.Možda umjesto njega dođe Antonio Graves (Pau Orthez), ali je kod njega prioritet NBA liga. Otvorena je opcija dolaska Damira Rančića, kojeg su u Zadru željeli vidjeti i ranije, ali nije došlo do konačnog dogovora. Na listi igrača koje se kontaktira je i Smiljan Pavič, svojedobno igrač Olimpije i Heliosa, zadnju sezonu odradio u Rigi.

Edited by Mister No
Link to comment
@ Mister NoDixon, Machado...to je vec ozbiljnije.Shta se desava sa Gecevskim?
Geč bi trebao potpisati novi ugovor, ali ništa još nije sigurno. Kao što nije ni sa Pavićem, a sve je bilo gotovo... Aco ga ne želi u momčadi i posvađao se sa sportskim direktorom, čak prijeti i ostavkom ako Pavić potpiše.
Link to comment
Simas Jasaitis je slobodan igrač...TAU nije produžio ugovor...
Veoma je blizu Huventuda. Takođe mislim da niko nije pomenuo da Pepe Sanchez odlazi iz Barse... Pošto je Planinić otišo u CSKA, mislim da bi Pepe mogao najbolje u TAU da se snađe...
Link to comment
Veoma je blizu Huventuda. Takođe mislim da niko nije pomenuo da Pepe Sanchez odlazi iz Barse... Pošto je Planinić otišo u CSKA, mislim da bi Pepe mogao najbolje u TAU da se snađe...
Negdje sam pročitao da je već potpisao za Real.
Link to comment
I Kecman iz Partizana u PanatinaikosBEOGRAD, 1. jula 2008. (Beta) - Dosadašnji košarkaš Partizana Dušan Kecman potpisao je dvogodišnji ugovor sa atinskim Panatinaikosom, saopštio je danas taj grčki klub. Kecman je protekle sezone na 23 utakmice Evrolige, u kojoj je Partizan stigao do četvrtfinala, u proseku beležio 10,9 poena, pet skokova i dve asistencije po meču. Dres "crno-belih" za Panatinaikosov zeleni prošlog meseca zamenio je i centar Nikola Peković. Kecman je ranije igrao i za ukrajinski Kijev, belgijski Ostende, turski Efes Pilsen i grčki Makedonikos, a u Srbiji i za FMP i Beopetrol.
... i tako :(
Link to comment
Od igracha koji su igrali sa dotičnim a imaju istog managera. cool.gif
Ko ti ovo priča reci mu da priča bajke. Cibona mu je nudila 400 000 E po sezoni a on je otiša u Unikaju za 550 000 e po sezoni. To ti je sigurna informacija.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...