Jump to content
IGNORED

Brza hrana - ostalo


yolo

Recommended Posts

za radni narod i seljake, kojima je na nos izašla lokalna ponuda pekara, sendvičara, monumentalnih objekata i grineta - dostava kuvane, domaće 'rane pravo za kancelarijski sto: robin fud. jela juče juneći gulaš, pire krompir, kupus salatu i čokoladni mus. vrlo dobro, a sve po cijeni od cca 500 dinara. količina sasvim dovoljna da se ja naručkam i budem zadovoljna. koleginica jela teleću čorbu + grilovano povrće, nije im našla zamerke.danas očekujem ćufte u paradajz sosu i (ponovo) pire krompir. javim rezultate.+ spektakularno brza dostava. riba mi reče 45 minuta, čovek dono za 20. verovatno je sporije kad se ne naručuju 'gotova jela'. ćufte dobre. no complaints on this end. današnji ceh 404 dinara.

Edited by MaryPoppins
Link to comment

hebote, taj deliveri biz izgleda da nije tako los. ne bih komentarisao da juce nisam svratio u backu topolu, usao u prvu birtiju, narucio govedji gulas (oridjidji madjaronski), enormnu porciju od pola kile mesa, dobio pride kuvani krompir (tj pire u drugom agregatnom stanju) i kupus salatu. plus kafa i kisela voda, 350 kinti.

Link to comment
Novo otkriće na polju kineske klope. Nedavno odbegli kuvar iz Lude kuće je lociran. Iznajmio je neku gajbu u blokovima i radi klopu po porudžbini, isključivo kućna dostava. Sinoć kušah piletinu s kikirikijem i slatko-kiselo-ljuto telence. Klopa odlična, usluga super brza (prošlo manje od pola h od porudžbine do isporuke), cene krajnje ok (300-350 din/jelo). Reče mi sinoć da se sprema da proširi asortiman, uz kinesku biće i indijske, tajlandske i domaće klope.
Ma ti si naš idol. Novobeograđani i njihovi Kinezi...Mislite da ste face, a?....Grrr. Oću i ja da je'm za male pare a dobro. :ph34r::piggy:
Link to comment
  • 4 weeks later...

sofra na slaviji (kod mitićeve rupe) razbiva. danas ubih pileći doner u ogromnoj tortilji. gazda je iz burse, u lokalu samo fali ataturkova slika.kaže da planira da se proširi, a biće navodno i home delivery (me likey!).cena gigantskog donera je 200 kinti. ima lahmacuna i još koječega, nisam stigao da probam.

Link to comment
sofra na slaviji (kod mitićeve rupe) razbiva. danas ubih pileći doner u ogromnoj tortilji. gazda je iz burse, u lokalu samo fali ataturkova slika.kaže da planira da se proširi, a biće navodno i home delivery (me likey!).cena gigantskog donera je 200 kinti. ima lahmacuna i još koječega, nisam stigao da probam.
Evo samo da potvrdim Larkovu pricu. Pre je tu bio neki Stanlio i Olio fast food u kome sam probao mozda i najgoru pizzu u zivotu a jeo sam na dosta losih mesta pa sam bio malo skeptican da probam ali sam ipak svratio sinoc pre FF na pileci doner i prijatno se iznenadio. Doner odlican a gazda skroz opusten i prijatan. U okolini nemaju konkurenciju a cini mi se i sire
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...