Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Meni treba ovakav neki bicikl (ukoliko se pod brdima ne podrazumevaju ovi beogradski usponi koje ću ja ionako savladavati pešice gurajući bajs pored cool.gif). I odem ja tako na sajt capriolo i kliknem na city (to mi nekako najlogičnije) i dobijem ovo. Mislim, lep je i sve to, ali ima 18 brzina. Koji će mi to? Ja i ne znam kako se to vozi. Gde ima da se kupi taj obični koji je 3opge pominjao? Kako da ga uopšte tražim kad ovi pod gradskim podrazumevaju bajs sa 18 brzina. Ono, treba mi neki model, kako to izgleda i slično.
covece, kupi polovni ram nekog road bikea i na njega stavi sta hoces i sta ti treba, izgleda da svuda u svetu ljudi voze polovne bicikle samo se u Srbiji to valjda smatra ispod casti.ako neces sam da se zezas s tim nadji nekog majstora idi kod onog majstora na Usce, ili bilo gde za neke sitne pare ce ti svako sklopiti jednobrzinac kakav hoces
Link to comment
covece, kupi polovni ram nekog road bikea i na njega stavi sta hoces i sta ti treba, izgleda da svuda u svetu ljudi voze polovne bicikle samo se u Srbiji to valjda smatra ispod casti.ako neces sam da se zezas s tim nadji nekog majstora idi kod onog majstora na Usce, ili bilo gde za neke sitne pare ce ti svako sklopiti jednobrzinac kakav hoces
Sve to stoji, s tim sto je Kiki zensko :D
Link to comment

Dobro, bar je dao korisnu informaciju - majstor kod Ušća :lolol:. Pretpostavljam da se dotični stacionirao kod 25. maja?Pretpostavljam da treba da tražim gume od 28 nečega jer je udobniji za vožnju (tako je bar neko napisao ovde). Kakvo sedište preporučujete? Kad se kaže jednobrzinac to je zapravo onaj bez brzina, je li tako?

Link to comment
Dobro, bar je dao korisnu informaciju - majstor kod Ušća :lolol:. Pretpostavljam da se dotični stacionirao kod 25. maja?Pretpostavljam da treba da tražim gume od 28 nečega jer je udobniji za vožnju (tako je bar neko napisao ovde). Kakvo sedište preporučujete? Kad se kaže jednobrzinac to je zapravo onaj bez brzina, je li tako?
nije taj nego onaj preko reke tamo kod vojske gde se vrte motoristi u krugsediste uzmi kakvo ti najvise odgovara najbolje kozno ako si rekreativac, ono se formira guzotomski vremenom ali ta su skupa
Link to comment

Majstor koji ima radnju kod Asteriksa (pretpostavljam da si na tog mislio) je rekao da on ne sklapa obične, a za brzinca mi je rekao da može za 16.000 (mogu dva u prodavnici da kupim). Međutim, najviše me je fasciniralo da je cena običnih bajseva u prodavnici ista kao i brzinaca. Da mi je znati kako su to uspeli.

Link to comment

A sto ne bi uzela taj Metorpolis Lady, nije valjda toliki problem sto ima brzine? Deluje sasvim fino a brzine ionako ne moras da menjas (ja u 99% vremena koristim jednu, menjam povremeno cisto da razradim menjac).

Link to comment

Tako će najverovatnije i biti. Uostalom, to je bila i prvobitna zamisao, ali me je onda 3opge pokolebao sa tim običnim. I kupila bih ga da mu je cena niža od brzinca, ali ovako...Doduše, moguće je da je ista cena zapravo mamac za naivne kako bi kupili brzince čije su opravke skuplje nego kod običnih :D .

Link to comment
  • 9 months later...

jos jednom za mene sa jeftinijom ulaznicom - dobar bajs servis u BGu je... ?zapravo, trenutno mi treba dobar vulkanizer, ali nije zgoreg da me uputite i gde ima neki dobar serviZ ;)

Link to comment

dobar ali jaaaako spor je prekoputa merkatora, malo dijagonalno prema onim crvenom belim enjub zgradama - mislim da je to servis u kome se rade garancije za kupovine bajseva iz intersporta. dobar u smislu da im se ostavi bajk na par dana da ga rastave operu podmazu i sastave, ja to radim redovno svako prolece i bajk je uvek kao nov posle toga. 1900 din je cena cele akcije, plus ono sto eventualno stize za zamenu i remont. za sitnije operacije manje vise bilo ko po kejevima, uscima itd. nisu ovi nasi sirotinjski bajkovi bas tolika mudrost da ti treba neki specijalni majstor.

Link to comment
bili su neki majstori u 27. marta kod masinskog f. ( pre pet-sest godina). proveri
vishe, avaj, nisu :( to mi je u kraju, na 2 minuta.@ gazza - hvala, mislim da mi upravo jedna takva generalka treba. odnosno mom biciklu :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...