Jump to content
IGNORED

Kina


Kudravi Gaucos

Recommended Posts

Hej raja, ja bih samo da vas ispozdravljam iz Kine (Shenzhen). Evo vidite da se moze preci pola sveta, a istovremeno ne odvojiti od foruma. Ne dozvoljavamo real lifeu da nas odvoji od vaznih stvari!!! Arrivals / Departures je bespotreban za mlade ljude, a visprene...

Link to comment
nadam se da ti je brza internet veza, da mozes da skines neki album ekv-a sa neta, ako si zaboravio da poneses ;)
:lol: doooobar.salu na stranu, jasno je da na racunaru koji nosim sa sobom uvek ima mesta za Firefox (zbog foruma) i ekv (zbog uzivanja). Ostalo mi nije bitno...
Link to comment
:lol: doooobar.salu na stranu, jasno je da na racunaru koji nosim sa sobom uvek ima mesta za Firefox (zbog foruma) i ekv (zbog uzivanja). Ostalo mi nije bitno...
Sad kad si daleko i niko te ne može dofatit, možda je vrijeme da pošalješ svojih top five. Sa distance se bolje vidi.
Link to comment
Hej raja, ja bih samo da vas ispozdravljam iz Kine (Shenzhen). Evo vidite da se moze preci pola sveta, a istovremeno ne odvojiti od foruma. Ne dozvoljavamo real lifeu da nas odvoji od vaznih stvari!!! Arrivals / Departures je bespotreban za mlade ljude, a visprene...
ristepak
Link to comment
Sad kad si daleko i niko te ne može dofatit, možda je vrijeme da pošalješ svojih top five. Sa distance se bolje vidi.
Baja Mali Knindza, Era Ojdanic (iz cetnicke faze), Mindjusari, a ovde sam zavoleo dva benda koja bi mi upotpunila top five, ali ne umem da im napisem imena :)
ristepak
Nema bas na cemu, jer moji novi najbolji prijatelji i saradnici Max i Dejvid ( :unsure: ) mi daju dosta slobodnog vremena, a grad je mrtav za turizam. Svih osam miliona ljudi pravi neki jebeni hardver, nemaju budisticki hram u okolini, a kamoli nesto drugo. Tako da sam odan forumu...
Link to comment
Kudravi je zemo 100%. Znao sam da ćemo preuzeti PPP jednog dana!!! Imal puno Kineza tamo :blink: ?
PPP je nas!!! A Kineza ima vise nego u blokovima. Mada i ovde zive po blokovima, pa kontam da im je to neka tradicija...
nadam se da nisu dobermani
Nesto su visi od dobermana, ali engleski pricaju podjednako uspesno
Link to comment
Eto dobre prilike da Gudravi objasni Kinezima da su u zabludi glede vrednovanja dinastije Ming.
Kad ja zavrsim s Kinom, njihove vazne ce sluziti za drzanje cveca. I to u siromasnijim kucama...
Link to comment
nego, kako ti se sviđa ovaj anti-cnn hip hop projekat? Kineskinjice pošizele?
pejsi, mogu ti reci da nemam blage veze o cemu pricas. Ali zvuci zanimljivo, I`ll lok into it...Inace sto se tice sizenja, to mozda sutra dobijete izvestaj kad prijeham u Sangaj. Ovde je sve teski working class, nema nikakvih sizenja. Nema vremena za tak`e zapadnjacke delatnosti. Nekako mi ne izgledaju kao materijal za hip hop, vise su im uslovi pogodni za neki teski pank i oi, samo kad bi oni bili u tom fazonu. Sad kad razmislim, bilo bi bas prejako cuti kineski oi bend :)
Link to comment

puštao je svojevremeno brakus neki kineski metal bend u emisijiajd' se bar nakupuj nekih jeftinoća kad već nema ništa od underground muzičke sceneedit: 2 gaučos

Edited by Biohemija
Link to comment

neki kinezi napravili hip hop pesmu u kojoj pljuju po cnn i njihovom izveštavanju o događajima na tibetu. PAr miliona views na youtube, ali nikako mi ne uspeva da pronađem po ključnoj reči. Zvuči sumanuto, još kada čuješ prevod...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...