Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Danas sam uzeo album uz ruznal za 35 dinara, a ortak mi rece da se u subotu dobijao uz Novosti.Btw, ima 539 slicica, sto mislim da je previse, a kesica sa 5 slicica kosta 50 dinara i to mi je malo mnogo. Kvalitet albuma je tako-tako na prvi pogled, nisam bas stigao da ga detaljno prelistam, dok su mi slicice smesne jer su suvise male (bar za moje sake) i cini mi se da su za JAR bile kvalitetnije.Nek' neko otvori topic i ludilo moze da krene :)

Link to comment
Danas sam uzeo album uz ruznal™ za 35 dinara, a ortak mi rece da se u subotu dobijao uz Novosti.Btw, ima 539 slicica, sto mislim da je previse, a kesica sa 5 slicica kosta 50 dinara i to mi je malo mnogo. Kvalitet albuma je tako-tako na prvi pogled, nisam bas stigao da ga detaljno prelistam, dok su mi slicice smesne jer su suvise male (bar za moje sake) i cini mi se da su za JAR bile kvalitetnije.Nek' neko otvori topic i ludilo moze da krene smile.gif
Znači, teorijski, u idealnim uslovima treba pljunuti preko 5 somova dinara za popunu albuma, što je previše! Prema nekim mojim iskustvima, treba dati u proseku duplo kinte za solidno popunjen album (u ovom slučaju oko 10 somova), a ostatak se rešava tapkanjem ... Album ima lepe korice (ornamentika koja se presijava) i svakoj reprezentaciji su dodeljene po tri stranice ...U svom izdanju od 3. aprila, "Večernje novosti" poklanjaju po jednu kesicu sličica ... Izgleda da će biti još tih poklanjanja jer je ovo zaista pljačka, tako da sumnjam da će biti neka prodaja. Utoliko pre što Srbija ne učestvuje ...I, naravno, iskusne kolekcionare albuma sa sličicama ne treba ni da podsećam da sličice hrvatskih fudbalera OBAVEZNO lepe naopako ... Edited by stoka
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jebo im ja mater sa 540 slija, plus neke cocacola bonus :blink: . Polepio sam oko 200komada, vise radi tradicije i nekog "teleporta" u detinjstvo.Nego hoce biti onog virtuelnog albuma na uefa.com?

Link to comment
  • 1 month later...

49 mi je ostalo. 8 grbova fali, jedna maskota. Neverovatno, ali sam otišao na česmu sa 150 koje mi fale i ni jednu maskotu/grb nisam našao.Da popoizdim još više, pre nego što sam zapalio na mini odmor, ostavim dva špila sa nezalepljenim (ne volim da lepim po malo, već kada se nakupi) i duplikatima. Doće klinja kod mog ćaleta, koji normalno izabere pogrešan špil i klinac koji ne popunjava album (već poznate igrače i lepe sličice), pokupi mi sve grbove i maskote, koje nisam do tada polepio. :rant:

Link to comment

Popunio jos prvog dana (kupih komplet na ebay) cool.gif Doduse nisam ih jos izlepio,vec gustiram,jasno....Otimacina je sa 540 slajbi,tona onih tkz In Action (umesto, po meni, slicice trenera ili kako to bese '88 slicice sudija) a najveca glupost je to sto osim broja na mestu predvidjenom za slicicu nema niceg vise, te ako nekim slucajem nemas poledjinu slicice ili greskom zalepis na pogresno mesto, nema sanse da provalis gresku i nadjes mesto na kome treba zalepiti slicicu. Album je skroz komercijalno uradjen, a ispustili su iz vida sve fudbalske i panini fanatike angry.gif

Link to comment

Meni ostalo jos oko 100 komada, ali nisam jos isla ni na jednu pravu menjazu. Doslo mi je dosta grbova i maskota, doduse slabo duplikati, ali mi lose idu one na kraju, sampioni sa prethodnih prvenstava. Stadion samo jedan imam ceo, ali zato 20 duplikata onih polovina koje vec imam. One specijalne iz Coca-Cole imam sve po 4-5 komada sem E koju nikako da dobijem. I nema je niko koga znam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...