Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

no ni izrazita dominaciju u igri 1:1, 2:1, 2:0 nije pomogla ekipi u sastavu Kovik - Ducca - Smorenko da zabelezi makar dve pobede nad motivisanom grupom gradjana sa Juga.
Zadnju smo vas pustili zato sto su oni posle nas poceli da kukumavce, da igramo pa da igramo. :lol:
Link to comment
Ducca je u usao u igru nezagrejan, buduci da je vise od cetvrt sata cekao forumske drugove da se okupe, da bi onda krenuo iz kuce. Taktika mu se umalo nije obila o glavu, pre nego sto je u drugom delu krenuo da reseta protivnicki kos...
Pa šta ću kad sam:1. morao da skupljam ljude u poslednjem trenutku ne znajući da će se 6. ratnik ipak nenajavljen pojaviti i spasiti situaciju2. čekao prevoz satima i satima pre nego što je isti konačno i stigao3. probijao se kroz masu nervoznih i razdražljivih ljubitelja jednog forumaškog basketa koji su opsedali okolne ulice4. gazio kroz vodu do kolena bivajuću isprskan svakim bogovetnim automobilom koji je prošao u tih 6 km koliko sam morao da prepešačim (kroz vodu do kolena)5. koordinirao akciju pretresa kasarne na Topčideru u potrazi za jednim ratnim zločincem........Dobro sam uopšte i stigao!!! :whistle: Elem, basket bejaše muka božja za pojednice, uključujući i mene, pošto je tempo igre naprasno opao već oko 15:15h da bi mu se puls povratio tek u 16:00, kada se borba rasplamsala, šut krenuo, pala su i neka zakucavanja, pick n roll-ovi, sa zone se prešlo na čoveka, tribine su eksplodirale ali našalost, 1 kraj termina je učinio svoje! Nadam se da će sledeći put više forumskih vukova uzeti učešće u ovoj manifestaciji nečekajući izveštaj na SOS kanalu u toplim porodičnim domovima. Verujem da je ovaj put sneg učinio svojetm i da će sledeći put 1 suvo vreme učiniti svojetm! Bilo bi dobro kada bi nas neki od sledećih prilika bilo bar 3 ekipe jer ovaj tempo za nas penzose nije zdrav za srceta wink.gif Edited by ducca
Link to comment

Hvala svima koji su dosli, ducci koji je organizovao celu pricu (i zakasnio 20 min), i nadam se da ce ovo prerasti u 1 tradicionalni komemorativni turnir posvecen mojim pokojnim plucima. Za prvi put, bilo je jako™, a uz malo rutine i prisustvo cilidesica™, siguran sam da moze biti jako do samog kraja™.Tokom nedelje cu overiti salu u blokovima, pa javljam utiske.I da, smorenko je u pravu, zadnju smo vas pustili. :P

Link to comment

Dok cekamo Kovikov izvestaj sa terena, ukoliko se nista znacajno ne izdesava do nedelje mi u nedelju u 3. Ista meta isto odstojanje?Ajte da vas cujem.Nadam se ce je host radio na kondicji te da ce ovog puta zasjati punim sjajem :P

Link to comment
Dok cekamo Kovikov izvestaj sa terena, ukoliko se nista znacajno ne izdesava do nedelje mi u nedelju u 3. Ista meta isto odstojanje?Ajte da vas cujem.Nadam se ce je host radio na kondicji te da ce ovog puta zasjati punim sjajem :P
Ja basket nikad nisam odbio ali mi je ovaj termin realno problem - prosli put sam se na vecernjem basketu vukao kao prebijeno pseto <_<A i teren je, no hard feelings, vise za borbe pasa nego za basket...kao u bazenu da igramo, ubice se neko u onaj zid. Nema ni trojke "u cosku", a vi samo igrate onu bugarsku zonu, cime da vam dohajamo :) Sta je sa tom salom na Nbg?
Link to comment

Ni meni nedelja nije bas najbolji termin, ali sam mislio da ukoliko sad napravimo pauzu, pitanje je kad cemo se opet skupiti.Ako mogu da zamolim Kovika da pogleda sta je sa tom salom na NBGD-u pa eventualno da zakaze termin za subotu. Meni odgovara u bilo koje vreme, a ne moze da bude manje od prethodne sale. Moze parket da bude losiji, ali je onaj bio daleko od sjajnog tako da razlika nece biti velika pa da probamo sa tim salom jos za vikend?Molim i ostale da se izjasne.Italijani su uvek dobrodosli, samo da mi nasatvim do NG da igramo, lako cemo da te primimo

Link to comment

Nije idealan ni nedeljni termin ni sala na Tashu. Ipak, to je bilo jedino što smo uspeli da skrpimo čisto da cela priča ne ostane samo na najavama i pregovorima. što se mene tiče, ja sam ponovo tu u nedelju ali ako bude novih predloga vrlo rado ih uzimam u razmatranje.p.s. Više mi odgovaraju radni dani nego vikend, pogotovu mi je subota mrska.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...