Jump to content
Sign in to follow this  
Vasilij Zajcev

Forumaski basket

Recommended Posts

smorenko

Prijavljujem se i ja.Nisam dugo igrao, al valjda je nesto ostalo u rukama. Dupe je uvek tu za zagradjivanje.Samo nemojte nedeljom ko boga vas molim. Izmedju 1 i 2 igram fudbal. Mogu da stignem do 3 na Tas al ne mogu da garantujem kvalitet igara (to nemogu ni ovako).Ako ostanete pri ovom terminu, povinovacu se odluci vecine, al ako moze neki drugi termin bilo bi suepr.Svako dan posle 22 (do 21 radim) ili subota, sve mi odgovara. NBG bolje nego grad, ali ne pravim pitanje.Dakle, da sumiram kako sad stvari stoje eto me u nedelju na Tasu u 3 ( to znaci da cu braniti od 1 do 2 :D ).

Vasilij Zajcev

Srdjanne, Amare, BGhostu, Pavllle?...ima nas 4 za sad (Smorenko, jbg, ako procitas prepisku shvatices da je ovo jedini termin :) ) ajmo jos bar 2, mada ne bi bilo lose (finansijski i medicinski) da nakupimo 8-9 ljudi. Aj Bghostu, evo dozvolicemo forumskim ribicama da gledaju...

ducca

Dakle za nedelju u 15h nas treba 6 (mada može i 7 ako bude riknjavanja disajnih kanala da bude jedna leteća izmena:)), a za još neki termin tokom nedelje ne bi bilo loše da se više nas skupi ali kapiram da je to SF.Momci sa kojima ćemo deliti termin su raspoloženi da nađemo još jedan, ali opet - satnica je problem. Kako 12 ljudi ukomponovati...Kao što napisah gore, na Tashu je jedino dostupan ponoćni termin svim radnim danima ili između 3 i 6 ponedeljkom (možda i jedino realno) ali ne verujem da će i to biti dugo još dostupno. Opet, uvek postoji mogućnost dislokacije. Dajte još neki predlog, od viška ne boli glava.

Edited by ducca

*edited by mod

ajde nek neko napise gde se igra i kad se igra pa da vidim mogu li da dodjem. Kako je krenulo ima vise termina nego ljudi

kovik
ajde nek neko napise gde se igra i kad se igra pa da vidim mogu li da dodjem. Kako je krenulo ima vise termina nego ljudi
Tash, nedelja, 15h.

pp34
Aj Bghostu, evo dozvolicemo forumskim ribicama da gledaju...

Evo i jedinog razloga organizacije ovog dogadjaja

smorenko

Ajd ja da se ne ponavljam.Igra mi se basket.Do 3 cu stici na Tash posle fudbala. Ocu da probam da izdrzim, ako imate nesto protiv recite otvoreno, ako ne ubacite me na spisak i recite koliko para.

kovik

...

Edited by kovik

smorenko
Imamo protiv, ruzan ti je avatar :)
Poljubis ga u pupak :P

kovik

Zajcev je pominjao neke cifre, valjda 2ooo, pa podeljeno sa brojem ljudi...Dakle, za sada nas je 5.Molim chilidesice™ sa FFa da se expresno prebace na pracenje FB™a, i da time pomognu popularizaciju ovog plemenitog sporta. Hvala.

*edited by mod
Tash, nedelja, 15h.
Super termin. Samo mi ne odgovara ove nedelje zbog vec zakazane sportske aktivnosti i rezervisanog termina u 14hNego jel ce to biti godisnji dogadjaj ili ima nade da bude i malo cesce?

kovik
Super termin. Samo mi ne odgovara ove nedelje zbog vec zakazane sportske aktivnosti i rezervisanog termina u 14hNego jel ce to biti godisnji dogadjaj ili ima nade da bude i malo cesce?
Cijenim da zavisi od prisustva chilidersica™, i kvaliteta fotografija sa manifestacije.

dranata
Cijenim da zavisi od prisustva chilidersica, i kvaliteta fotografija sa manifestacije.
Pise se cilidesica angry.png

ducca
Zajcev je pominjao neke cifre, valjda 2ooo, pa podeljeno sa brojem ljudi...Dakle, za sada nas je 5.
Precizno: 2300 je termin, podeljeno na 2 "družine" pa to na 6 forumaša. Dakle, 2300/12=191,666666666666666666....Ili da ne cepidlačimo, po 200 dina!Publika će biti u prilici da prisustvuje ovom vrhunskom spektaklu po veoma popularnim cenama karata od samo 300 dinara B) i to za parter. Pa to nemate ni u Evroligi ili Uleb kupu! wink.gif

Host

Samo da vam kazem da vam treba jos 1. Testirao sam danas svoja nagrizena pluca i mogu da izdrze 2 hokejaske izmene, po jednu u svakom poluvremenu. Naravno, u pauzama sam spreman da pruzim 1 kvalitetno vreme svim okupljenim cilidesicama.