Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Zajcev je pominjao neke cifre, valjda 2ooo, pa podeljeno sa brojem ljudi...Dakle, za sada nas je 5.Molim chilidesice™ sa FFa da se expresno prebace na pracenje FB™a, i da time pomognu popularizaciju ovog plemenitog sporta. Hvala.

Link to comment
Tash, nedelja, 15h.
Super termin. Samo mi ne odgovara ove nedelje zbog vec zakazane sportske aktivnosti i rezervisanog termina u 14hNego jel ce to biti godisnji dogadjaj ili ima nade da bude i malo cesce?
Link to comment
Super termin. Samo mi ne odgovara ove nedelje zbog vec zakazane sportske aktivnosti i rezervisanog termina u 14hNego jel ce to biti godisnji dogadjaj ili ima nade da bude i malo cesce?
Cijenim da zavisi od prisustva chilidersica™, i kvaliteta fotografija sa manifestacije.
Link to comment
Zajcev je pominjao neke cifre, valjda 2ooo, pa podeljeno sa brojem ljudi...Dakle, za sada nas je 5.
Precizno: 2300 je termin, podeljeno na 2 "družine" pa to na 6 forumaša. Dakle, 2300/12=191,666666666666666666....Ili da ne cepidlačimo, po 200 dina!Publika će biti u prilici da prisustvuje ovom vrhunskom spektaklu po veoma popularnim cenama karata od samo 300 dinara B) i to za parter. Pa to nemate ni u Evroligi ili Uleb kupu! wink.gif
Link to comment
Samo da vam kazem da vam treba jos 1. Testirao sam danas svoja nagrizena pluca i mogu da izdrze 2 hokejaske izmene, po jednu u svakom poluvremenu. Naravno, u pauzama sam spreman da pruzim 1 kvalitetno vreme svim okupljenim cilidesicama.
molim :huh:edit: sry, pomislih isprva da se izvlacish, pa da se prolajem :) Edited by Vasilij Zajcev
Link to comment
molim :huh:
Cekajcekaj, jel mi igramo basket 3vs3, ili se jurimo po celom jakom prostoru™ u 5vs5, i to protivu uigrane ekipe, pa jos i na njihovom terenu?Ako je opcija 2, imam ozbiljan problem, izazvan od strane 2 kutije (ultralight) pljuga dnevno, Cutty Sarka i temjanike.
Link to comment

Bilo bi dobro da definitivno utvrdimo danas ko dolazi u nedelju pa da vidimo da li nas uopšte i ima dovoljno da znam da javim ovim momcima čiji je termin da ćemo biti tamo. Treba da javim večeras jer bi oni zvali drugu ekipu ako ne dolazimo, zbog troškova. Ajde, prebrojavanje...1

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...