Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

ne znam, ovo opasno pocinje da zamara...znao sam da ce biti tako, ali sam ocekivao i od drugih neku inicijativu (ne flexibilnost, samo neke alternativne termine/terene). ja imam stalan termin, cesto i odbijem ljudima preko nedelje mesto za basket, i nije mi bas toliko stalo da posto-poto igramo. mislim da bi bilo gotivno zezanje visene znam sta da radimo, dajte vi neki predlog

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Evo šta sam ja izorao: znam momke koji igraju na TACHu, čuo sam se s njima i ovako stoje stvari - njih je 6orica, drugi koš zvrji prazan, 2300 dinara je ukupno, delimo na 2 dela a termin im je fixno nedeljom popodne u 15h. Igrao sam tamo par puta, ok je, fine svlačionice, ključ, topla voda, tuševi, staklena tabla, zglobni obruč itd...Centar grada je, svima odgovara sigurno. Kapiram da bi problem opet mogao da bude termin, jeste možda nezgodan ali aj da se skupimo 6orica nekako.Postoje i drugi termini tokom nedelje ali se to svodi na 11 ili 12 noću, ostalo je sve već rezervisano godinama bukvalno. Frka je što se na taj njihov broj tamo niko ne javlja da mi da informacije. Opet, 2300 je malo mnogo da se deli na 6 ispadne skoro 400 kinti, dakle bilo bi dobro da ako uzmemo neki kasni termin nadjemo tih 12 ljudi (mada znam da je to ćorav posao). Recite šta mislite...

Link to comment
Evo šta sam ja izorao: znam momke koji igraju na TACHu, čuo sam se s njima i ovako stoje stvari - njih je 6orica, drugi koš zvrji prazan, 2300 dinara je ukupno, delimo na 2 dela a termin im je fixno nedeljom popodne u 15h. Igrao sam tamo par puta, ok je, fine svlačionice, ključ, topla voda, tuševi, staklena tabla, zglobni obruč itd...Centar grada je, svima odgovara sigurno. Kapiram da bi problem opet mogao da bude termin, jeste možda nezgodan ali aj da se skupimo 6orica nekako.Postoje i drugi termini tokom nedelje ali se to svodi na 11 ili 12 noću, ostalo je sve već rezervisano godinama bukvalno. Frka je što se na taj njihov broj tamo niko ne javlja da mi da informacije. Opet, 2300 je malo mnogo da se deli na 6 ispadne skoro 400 kinti, dakle bilo bi dobro da ako uzmemo neki kasni termin nadjemo tih 12 ljudi (mada znam da je to ćorav posao). Recite šta mislite...
ja imam termin nedeljom uvece ali moze, uzecu slobodan ponedeljak :)
Link to comment

Elem, uspeo sam da ih dobijem. Dakle, tokom radnih dana u vecernjim satima je jedino dostupan termin od ponoci do 1 am, sto je ipak malo suludo.Pored toga, ponedeljkom ima od 3-4, od 4-5 i od 5-6. Ostatak je sve, ali bukvalno sve zauzeto.

Link to comment
Elem, uspeo sam da ih dobijem. Dakle, tokom radnih dana u vecernjim satima je jedino dostupan termin od ponoci do 1 am, sto je ipak malo suludo.Pored toga, ponedeljkom ima od 3-4, od 4-5 i od 5-6. Ostatak je sve, ali bukvalno sve zauzeto.
ne, ne, pogresno si me shvatio - uzecu slobodan ponedeljak na poslu zbog dva basketa u nedelju (moj stalni i forumski). termin odgovara, prihvatam :)
Link to comment

Prijavljujem se i ja.Nisam dugo igrao, al valjda je nesto ostalo u rukama. Dupe je uvek tu za zagradjivanje.Samo nemojte nedeljom ko boga vas molim. Izmedju 1 i 2 igram fudbal. Mogu da stignem do 3 na Tas al ne mogu da garantujem kvalitet igara (to nemogu ni ovako).Ako ostanete pri ovom terminu, povinovacu se odluci vecine, al ako moze neki drugi termin bilo bi suepr.Svako dan posle 22 (do 21 radim) ili subota, sve mi odgovara. NBG bolje nego grad, ali ne pravim pitanje.Dakle, da sumiram kako sad stvari stoje eto me u nedelju na Tasu u 3 ( to znaci da cu braniti od 1 do 2 :D ).

Link to comment

Srdjanne, Amare, BGhostu, Pavllle?...ima nas 4 za sad (Smorenko, jbg, ako procitas prepisku shvatices da je ovo jedini termin :) ) ajmo jos bar 2, mada ne bi bilo lose (finansijski i medicinski) da nakupimo 8-9 ljudi. Aj Bghostu, evo dozvolicemo forumskim ribicama da gledaju...

Link to comment

Dakle za nedelju u 15h nas treba 6 (mada može i 7 ako bude riknjavanja disajnih kanala da bude jedna leteća izmena:)), a za još neki termin tokom nedelje ne bi bilo loše da se više nas skupi ali kapiram da je to SF.Momci sa kojima ćemo deliti termin su raspoloženi da nađemo još jedan, ali opet - satnica je problem. Kako 12 ljudi ukomponovati...Kao što napisah gore, na Tashu je jedino dostupan ponoćni termin svim radnim danima ili između 3 i 6 ponedeljkom (možda i jedino realno) ali ne verujem da će i to biti dugo još dostupno. Opet, uvek postoji mogućnost dislokacije. Dajte još neki predlog, od viška ne boli glava.

Edited by ducca
Link to comment

Ajd ja da se ne ponavljam.Igra mi se basket.Do 3 cu stici na Tash posle fudbala. Ocu da probam da izdrzim, ako imate nesto protiv recite otvoreno, ako ne ubacite me na spisak i recite koliko para.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...