Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Ma,igrajte 5 na 5,basket 3 na 3 smara + moze da se igra leti napolju. Koji moj idete u salu ako cete igrati obican basket... Meni je mnogo zanimljivije na dva kosa,istrci se poneka kontrica,kucanje,ovo,ono...Naravno,ocekuju se neki vidoje-klipovi,top10 dunks,top10 LA-aps i slicni toptenovi.

Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

U utorak radim u Pioniru (Zvezda-Panelinios), a termin imam od 11, iscimao sam se da ga dobijem tako da bi bilo debilno da isti otkazujem. U terminima uLEB kupa, NLB lige, Evrolige...ja sam out za bilo kakvo drugo deshavanje.

Link to comment
Meni odgovara u principu, jedino nisam upoznat sa Velefarmom. Gde se nalazi, tj. kakav prevoz ide tamo?
Mogao bih i ja da popunim ekipu samo jel ovaj sad prvi utorak ili onaj tamo? + pitanje iz quota
Link to comment
Meni odgovara u principu, jedino nisam upoznat sa Velefarmom. Gde se nalazi, tj. kakav prevoz ide tamo?
Napisao sam vec - Kumodraz 2, mislim neka 37ica ide...ja autom odvalim Vojvode Stepe do kraja, pa jos 2km odprilike :unsure: ...sa desne strane se vidi hala lepo, sa parkingom. Mogu da raspitam sutra preciznije za prevoz, a mozemo i da se kombinujemo u auto. Dakle:Srdjann, BGhost, Kovik, ti i moja malenkost mozemo. T-mac? (u slucaju nekog eskapizma zamisliti crno belu istocnu tribinu koja ti skandira: Pi cki ce, lala la la la... :) ) ...ja sam sad dosao odozgo i svaka me kost boli, a hocu da djuskamo prekosutra, ajde bre...nemoj da se smaramo!
Link to comment
Napisao sam vec - Kumodraz 2, mislim neka 37ica ide...ja autom odvalim Vojvode Stepe do kraja, pa jos 2km odprilike :unsure: ...sa desne strane se vidi hala lepo, sa parkingom. Mogu da raspitam sutra preciznije za prevoz, a mozemo i da se kombinujemo u auto. Dakle:Srdjann, BGhost, Kovik, ti i moja malenkost mozemo. T-mac? (u slucaju nekog eskapizma zamisliti crno belu istocnu tribinu koja ti skandira: Pi cki ce, lala la la la... :) ) ...ja sam sad dosao odozgo i svaka me kost boli, a hocu da djuskamo prekosutra, ajde bre...nemoj da se smaramo!
39-ka. kretala nekoć iz birčaninove, ne znam jel još tako.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...