Jump to content
Vasilij Zajcev

Forumaski basket

Recommended Posts

Vasilij Zajcev
Iskreno, meni utorak ne odgovara. Imam za'ebano radno vreme a i neki termin tada. Ponedeljak je ok - to je najmrtviji dan! Moze i petak, nedelja... U kom terminu bi se igralo u Velefarmu? U pitanju je kosharka 5 na 5 ili klasichan basket?
Okacio sam termine na prosloj strani, nema ponedeljka kao opcije. Klasican basket je u pitanju. Nemamo ni ljudi, ni uigranosti, a ni kondicije za 5na5. Da, nemamo ni teren, ovo je jedan kos sa trojkom i prostorom iza (nije ni klasicna polovina igralista) ali ima ok "duboke" aute (nema zalepljivanja u zid posle ulaza ili vracanja lopte iz auta). Postoje dva bocna kosa, ali za zagrevanje, ne za igru na njima (jer je duzina tog igralista prakticno sirina ovog na kome bi igrali)

srdjann

Sledećeg utorka nisam tu (13.), onog tamo (20.) sam available a onog onog wink.gif tamo (27.) radim...

Vasilij Zajcev

cisto informativno - jel zna neko koliko je (meseci) trajalo dogovaranje za fudbal na 92jci :unsure: (i Amare me posle pita dal igramo 5na5, ovde ce 1na1 biti podvig)Dear all, sta kazete da pocnemo sada da tempiramo onu subotu vece sto ide za 10 dana? :huh:

amare

Ja bih nachelno mogao te subote posle 20, 20.30 h.Ne zezam se sa 5 na 5, moze neko da dovede ortaka i sa strane da popuni broj. Obecavam da cu do ponedeljka ponuditi neji termin za full court

Host

Sta kazete za taj utorak 20? Subota mi je, van svakog zezanja, malo heavy za sketba. Taman da u mejduvremenu odmorim pluca, zalecim koleno i nabavim kostobrane zbog potencijalnih kandidata koje sam uredno prozivao na 92ojci ;-)

srdjann

Tu subotu (17. novembar) radim ceo dan, od 7-19h i čak i kada bih bio odmoran ne bih fizički uspeo da dođem na basket pre 22h (i to samo ako je na Novom Beogradu)...

Sta kazete za taj utorak 20? Subota mi je, van svakog zezanja, malo heavy za sketba. Taman da u mejduvremenu odmorim pluca, zalecim koleno i nabavim kostobrane zbog potencijalnih kandidata koje sam uredno prozivao na 92ojci ;-)
Taj utorak mi je ok. Edited by srdjann

Vasilij Zajcev
Ja bih nachelno mogao te subote posle 20, 20.30 h.Ne zezam se sa 5 na 5, moze neko da dovede ortaka i sa strane da popuni broj. Obecavam da cu do ponedeljka ponuditi neji termin za full court
Pa hajde, ali je osnovna ideja da budu samo forumasi. Ja generalno vise volim 5na5 zbog trcanja i asistencije ali iz iskustva znam da su ti basketi (bar prvih 5 pta) potpuni raspad i da u jednom trenutku imas pet ljudi rasporedjenih u "odbrani (lenstinje), sredini terena (pogubljeni) i napadu (napaljeni)" :) Al dobro, fenomenoloski ce biti zanimljivo..Ajde probaj da eskiviras taj termin u utorak (ja bih isto uradio) jer nas ima vec 5-6 za taj datum u Velefarmu?@T-mac: Trejsi, zezao sam se bre, oli da djuskamo rekreativno forumaski u utorak?

Zli Gli

Ma,igrajte 5 na 5,basket 3 na 3 smara + moze da se igra leti napolju. Koji moj idete u salu ako cete igrati obican basket... Meni je mnogo zanimljivije na dva kosa,istrci se poneka kontrica,kucanje,ovo,ono...Naravno,ocekuju se neki vidoje-klipovi,top10 dunks,top10 LA-aps i slicni toptenovi.

Vasilij Zajcev

Sledeci utorak, Velefarm, od 20 do 21h...Srdjanu, BGhostu i meni ok. T-mac, Amare (ajde odlozi termin, i ja odlazem), Ducco i Kovik se cekaju???

amare

U utorak radim u Pioniru (Zvezda-Panelinios), a termin imam od 11, iscimao sam se da ga dobijem tako da bi bilo debilno da isti otkazujem. U terminima uLEB kupa, NLB lige, Evrolige...ja sam out za bilo kakvo drugo deshavanje.

ducca

Meni odgovara u principu, jedino nisam upoznat sa Velefarmom. Gde se nalazi, tj. kakav prevoz ide tamo?

Edited by ducca

kovik
Sledeci utorak, Velefarm, od 20 do 21h...Srdjanu, BGhostu i meni ok. T-mac, Amare (ajde odlozi termin, i ja odlazem), Ducco i Kovik se cekaju???
Moze.

*edited by mod
Meni odgovara u principu, jedino nisam upoznat sa Velefarmom. Gde se nalazi, tj. kakav prevoz ide tamo?
Mogao bih i ja da popunim ekipu samo jel ovaj sad prvi utorak ili onaj tamo? + pitanje iz quota