Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Aj Schefe ne zezaj, bez tebe necu da igram basket.
Ah, šta da ti kažem... Ni meni se ne igra taj basket bez mene wink.gif ali viša sila... :(
ma, možda je bolje da čovek bude na radnom mestu, da ima ko expresno da vas primi, kad se razvalite od basketa tako utrenirani i u kondiciji.
Eh, i to malo teže budući da ne radim u Beogradu već "malkice" južno... B)
Link to comment
topalovici jer smete 3 na 1, jos vam dam hendikep +6 :P
ciganmalo, kaze se "jel smete..." (ne umete ni da izazivate kako treba :rolleyes:) i da - smem(o), bez hendikepa i "po nogom u jaja" ko izgubi :) sad ozbiljno, dajte se jasno izjasniti prema onom utorku sto sam ga predlozio. Ima nedelju dana za dvoumljenje, kukumakanje oko termina, ostrenje kite, pravljenje ekipa, zvanje forumskih pichkiSrdjane? gde je Amare? ti Mekgrejdi?
Link to comment
ciganmalo, kaze se "jel smete..." (ne umete ni da izazivate kako treba :rolleyes:) i da - smem(o), bez hendikepa i "po nogom u jaja" ko izgubi :) sad ozbiljno, dajte se jasno izjasniti prema onom utorku sto sam ga predlozio. Ima nedelju dana za dvoumljenje, kukumakanje oko termina, ostrenje kite, pravljenje ekipa, zvanje forumskih pichkiSrdjane? gde je Amare? ti Mekgrejdi?
Iskreno, meni utorak ne odgovara. Imam za'ebano radno vreme a i neki termin tada. Ponedeljak je ok - to je najmrtviji dan! Moze i petak, nedelja... U kom terminu bi se igralo u Velefarmu? U pitanju je kosharka 5 na 5 ili klasichan basket?
Link to comment
Iskreno, meni utorak ne odgovara. Imam za'ebano radno vreme a i neki termin tada. Ponedeljak je ok - to je najmrtviji dan! Moze i petak, nedelja... U kom terminu bi se igralo u Velefarmu? U pitanju je kosharka 5 na 5 ili klasichan basket?
Okacio sam termine na prosloj strani, nema ponedeljka kao opcije. Klasican basket je u pitanju. Nemamo ni ljudi, ni uigranosti, a ni kondicije za 5na5. Da, nemamo ni teren, ovo je jedan kos sa trojkom i prostorom iza (nije ni klasicna polovina igralista) ali ima ok "duboke" aute (nema zalepljivanja u zid posle ulaza ili vracanja lopte iz auta). Postoje dva bocna kosa, ali za zagrevanje, ne za igru na njima (jer je duzina tog igralista prakticno sirina ovog na kome bi igrali)
Link to comment

cisto informativno - jel zna neko koliko je (meseci) trajalo dogovaranje za fudbal na 92jci :unsure: (i Amare me posle pita dal igramo 5na5, ovde ce 1na1 biti podvig)Dear all, sta kazete da pocnemo sada da tempiramo onu subotu vece sto ide za 10 dana? :huh:

Link to comment

Ja bih nachelno mogao te subote posle 20, 20.30 h.Ne zezam se sa 5 na 5, moze neko da dovede ortaka i sa strane da popuni broj. Obecavam da cu do ponedeljka ponuditi neji termin za full court

Link to comment

Tu subotu (17. novembar) radim ceo dan, od 7-19h i čak i kada bih bio odmoran ne bih fizički uspeo da dođem na basket pre 22h (i to samo ako je na Novom Beogradu)...

Sta kazete za taj utorak 20? Subota mi je, van svakog zezanja, malo heavy za sketba. Taman da u mejduvremenu odmorim pluca, zalecim koleno i nabavim kostobrane zbog potencijalnih kandidata koje sam uredno prozivao na 92ojci ;-)
Taj utorak mi je ok. Edited by srdjann
Link to comment
Ja bih nachelno mogao te subote posle 20, 20.30 h.Ne zezam se sa 5 na 5, moze neko da dovede ortaka i sa strane da popuni broj. Obecavam da cu do ponedeljka ponuditi neji termin za full court
Pa hajde, ali je osnovna ideja da budu samo forumasi. Ja generalno vise volim 5na5 zbog trcanja i asistencije ali iz iskustva znam da su ti basketi (bar prvih 5 pta) potpuni raspad i da u jednom trenutku imas pet ljudi rasporedjenih u "odbrani (lenstinje), sredini terena (pogubljeni) i napadu (napaljeni)" :) Al dobro, fenomenoloski ce biti zanimljivo..Ajde probaj da eskiviras taj termin u utorak (ja bih isto uradio) jer nas ima vec 5-6 za taj datum u Velefarmu?@T-mac: Trejsi, zezao sam se bre, oli da djuskamo rekreativno forumaski u utorak?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...