Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

Subota..vece..basket?!
e party animal, idi trazi pluca i zglobove, ne miniraj mladice-rekreativce!...jer ako ostanes sa mladicima...lazo, kako sam te ono naucio? :)
Link to comment
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Ja imam tehnički problem sa subotama, jerbo od tri sukcesivne subote jednu radim od 7h-19h, drugu od 19h-7h (subota na nedelju), a treću radim petak na subotu od 19h-7h pa nedelju od 7h-19h, pa onda opet u krug... :(

Edited by srdjann
Link to comment
Ja imam tehnički problem sa subotama, jerbo od tri sukcesivne subote jednu radim od 7h-19h, drugu od 19h-7h (subota na nedelju), a treću radim petak na subotu od 19h-7h pa nedelju od 7h-19h, pa onda opet u krug... :(
i tebi je to samo "tehnicki" problem :D ...brate mili, meni bi to bio zivotni!aj nek se izjasne ostali, mozemo i radnim danom da pokusamo.
Link to comment
i tebi je to samo "tehnicki" problem :D ...brate mili, meni bi to bio zivotni!aj nek se izjasne ostali, mozemo i radnim danom da pokusamo.
što se mene tiče, kad god se dogovorite, ja ću doći (sa ekipom) da gledam i smejem se. nešto kao antikosovka antiđevojka. Edited by MaryPoppins
Link to comment
i tebi je to samo "tehnicki" problem :D ...brate mili, meni bi to bio zivotni!aj nek se izjasne ostali, mozemo i radnim danom da pokusamo.
Jeste, ali zato sam slobodan svim radnim danima i radim svaku treću noć... :DMeni odgovara radni dan, ali opet, budući da radim svaku treću noć kapiram da će biti i tih dana kada neću biti available...(u ovom i sledećem mesecu radim dane koji su u kalendaru deljivi sa 3 B))
Link to comment
Jeste, ali zato sam slobodan svim radnim danima i radim svaku treću noć... :DMeni odgovara radni dan, ali opet, budući da radim svaku treću noć kapiram da će biti i tih dana kada neću biti available...(u ovom i sledećem mesecu radim dane koji su u kalendaru deljivi sa 3 B))
ok brate, predajem se - sta radis bre ti? :huh: nego momchine moje, ugasili smo - namirisale nas pichke, svaki basket je sada osudjen na propast <_< ...garant su pratile sluzav trag onog BGhosta angry.png
Link to comment
ok brate, predajem se - sta radis bre ti? :huh: nego momchine moje, ugasili smo - namirisale nas pichke, svaki basket je sada osudjen na propast <_< ...garant su pratile sluzav trag onog BGhosta angry.png
Dobro, bre, što se odmah durite. Opet heterofobičnost. Kao na fuzbalu.Eto vam vaše igračke, nećemo da se mešamo!Ali izveštaje redovno da pišete, i fotke da kačite!Da se zna red,. :rolleyes:
Link to comment
Dobro, bre, što se odmah durite. Opet heterofobičnost. Kao na fuzbalu.Eto vam vaše igračke, nećemo da se mešamo!Ali izveštaje redovno da pišete, i fotke da kačite!Da se zna red,. :rolleyes:
odkud tebi da sam ja mislio na devojke kad sam napisao pichke? :D sali se teta djana, slobodno dodjite, mada ja mislim da je mrka kapa od tog basketa...kosarka je ovde ko topik sex na chit chatu - svi "znaju" samo da komentarisu :rolleyes:
Link to comment
ok brate, predajem se - sta radis bre ti? :huh: nego momchine moje, ugasili smo - namirisale nas pichke, svaki basket je sada osudjen na propast <_< ...garant su pratile sluzav trag onog BGhosta angry.png
Lekar, radim u "neodložnoj pomoći" u jednom domu zdravlja, otud i takav raspored - noć i vikendi kada nema ostalih lekara... ;)Nemojte da se obazirete na mene - organizujte se kako vama odgovara, a ja ako uletim, uletim...
Link to comment
Mrtva si kokosko angry.png Za jedan basket 1 na 1 cu pola pluca da iskasljem, al ti ovo nije trebalo.(Kosovke devojke prijave na PM)
That's the spirit, brate grobare! Nisam ni ocekivao da ce ova provokacija upaliti kod ciganmale :wicked: ...pusti kosovke devojke, srolace ti cika Zajcev nesto za bolove posle, nego daj da nadjemo jos nekog...nas dvojica, Srdjann, Kovik, Scrawtey'z...Amare? Aj da probamo radni dan zbog Srdjana (izvalio sam, nego te zezam), prvi se covek prijavio, a i trebace nam lekar :) ...da ostavimo sedam dana za prenemaganja i tempiramo za sledeci utorak u Velefarmu?Meni su subote inace ok, samo mi je sledeca fixno neodlozna i van Bgd..
Link to comment
Aj Schefe ne zezaj, bez tebe necu da igram basket.
ma, možda je bolje da čovek bude na radnom mestu, da ima ko expresno da vas primi, kad se razvalite od basketa tako utrenirani i u kondiciji.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...