Jump to content
Vasilij Zajcev

Forumaski basket

Recommended Posts

Vasilij Zajcev

Ma boli vas racQ, vidim ja <_< Ok bando, ovako stoje stvari - sve u gradu je do jaja zauzeto (molim vas da me sopstvenom inicijativom demantujete) i sve sto sam izbunario su dve lokacije:s one strane reke - Velefarmov sportski centar...vrh od parketa i koseva, profi basketaski teren, svlacionice takodje jako dobre sa ormaricima i tusevima. Jebada je lokacija - Kumodraz, i eventualno cena - 2000din/h (sa uracunatim popustom za gotovinsko). Raspolozivi, a donekle razumni termini: utorak 20-21h, petak 21:30 - 22:30h, subota 21 - 22:30h. Ja navijam za poslednji jer jedini traje sat i po, a kapiram da nama treba sat za zagrevanje...s evropske strane reke - neka skola preko puta Airport City-a (nove IDEA-e) na Nbg...zadovoljavajuci parket i kosevi (iz paketa "poklon skolama" :) , toplo, funkcionalne svlacionice...nista fancy. 1650din/h, termini: 17 - 18h i 22 - 24h subotom...gde opet navijam za drugi (bar na sat i po)Ja vise ne mogu da se cimam (4 skole i po 2 balona i sportska centra), ako vam ne odgovara dajte nesto vi. Ne moramo da uzmemo stalan termin, naravno, mozemo da se skupimo jednom/dvaput' i vidimo ima li smisla.Thoughts?

kovik
s evropske strane reke - neka skola preko puta Airport City-a (nove IDEA-e) na Nbg...zadovoljavajuci parket i kosevi (iz paketa "poklon skolama" :) , toplo, funkcionalne svlacionice...nista fancy. 1650din/h, termini: 17 - 18h i 22 - 24h subotom...gde opet navijam za drugi (bar na sat i po)Thoughts?
Meni igra ova nbg opcija, termin od 22. Mada bih se priklonio vecini.

Vasilij Zajcev
Subota..vece..basket?!
e party animal, idi trazi pluca i zglobove, ne miniraj mladice-rekreativce!...jer ako ostanes sa mladicima...lazo, kako sam te ono naucio? :)

Host

Aj sa mnom jedno vece, da vidis rekreacije :s_d:

Vasilij Zajcev
Aj sa mnom jedno vece, da vidis rekreacije :s_d:
aj posle basketa :s_w: ...pa da vidimo kom opanci, tom i dzeri!

srdjann

Ja imam tehnički problem sa subotama, jerbo od tri sukcesivne subote jednu radim od 7h-19h, drugu od 19h-7h (subota na nedelju), a treću radim petak na subotu od 19h-7h pa nedelju od 7h-19h, pa onda opet u krug... :(

Edited by srdjann

Vasilij Zajcev
Ja imam tehnički problem sa subotama, jerbo od tri sukcesivne subote jednu radim od 7h-19h, drugu od 19h-7h (subota na nedelju), a treću radim petak na subotu od 19h-7h pa nedelju od 7h-19h, pa onda opet u krug... :(
i tebi je to samo "tehnicki" problem :D ...brate mili, meni bi to bio zivotni!aj nek se izjasne ostali, mozemo i radnim danom da pokusamo.

MaryPoppins
i tebi je to samo "tehnicki" problem :D ...brate mili, meni bi to bio zivotni!aj nek se izjasne ostali, mozemo i radnim danom da pokusamo.
što se mene tiče, kad god se dogovorite, ja ću doći (sa ekipom) da gledam i smejem se. nešto kao antikosovka antiđevojka. Edited by MaryPoppins

srdjann
Jeste, ali zato sam slobodan svim radnim danima i radim svaku treću noć... :DMeni odgovara radni dan, ali opet, budući da radim svaku treću noć kapiram da će biti i tih dana kada neću biti available...(u ovom i sledećem mesecu radim dane koji su u kalendaru deljivi sa 3 B))

dranata

AAAAA! :s_w: Jesu li ovde potrebne 1 cilidesice?

Vasilij Zajcev
Jeste, ali zato sam slobodan svim radnim danima i radim svaku treću noć... :DMeni odgovara radni dan, ali opet, budući da radim svaku treću noć kapiram da će biti i tih dana kada neću biti available...(u ovom i sledećem mesecu radim dane koji su u kalendaru deljivi sa 3 B))
ok brate, predajem se - sta radis bre ti? :huh: nego momchine moje, ugasili smo - namirisale nas pichke, svaki basket je sada osudjen na propast <_< ...garant su pratile sluzav trag onog BGhosta angry.png

dranata
ok brate, predajem se - sta radis bre ti? :huh: nego momchine moje, ugasili smo - namirisale nas pichke, svaki basket je sada osudjen na propast <_< ...garant su pratile sluzav trag onog BGhosta angry.png
Dobro, bre, što se odmah durite. Opet heterofobičnost. Kao na fuzbalu.Eto vam vaše igračke, nećemo da se mešamo!Ali izveštaje redovno da pišete, i fotke da kačite!Da se zna red,. :rolleyes:

dranata

edit: dupli post

Edited by dranata

Vasilij Zajcev
Dobro, bre, što se odmah durite. Opet heterofobičnost. Kao na fuzbalu.Eto vam vaše igračke, nećemo da se mešamo!Ali izveštaje redovno da pišete, i fotke da kačite!Da se zna red,. :rolleyes:
odkud tebi da sam ja mislio na devojke kad sam napisao pichke? :D sali se teta djana, slobodno dodjite, mada ja mislim da je mrka kapa od tog basketa...kosarka je ovde ko topik sex na chit chatu - svi "znaju" samo da komentarisu :rolleyes: