Jump to content
IGNORED

Forumaski basket


Vasilij Zajcev

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    325

  • Venom

    285

  • pacey defender

    254

  • Vasilij Zajcev

    236

Pa nista, posto imamo ovih raspolozenih "precana", red je da basket napravimo sa NBg strane, bar reku da ne moraju da prelaze :lenjonbgdupekez:Bez zajebancije - ajmo svi odavde da se angazujemo oko sale, i to sto pre, posto znam da se sad gomila ljudi raspituje. Ja sa stalnom ekipom vec trazim pa cu svakako imati neke info uskoro... ...a sto se Maistora tice, obavezujem se na cuvanje i onesposobljavanje istog na slepo. Znam mu slabosti evilsmile.gif

Link to comment
Vasilij,Ocekujem da te ponese euforije posle pobede nad Barselonom i pronadjes salu u roku od odma' :)
ok al sam stvarno mislio da se svi rastrcimo...ja imam jedan temp termin, al u kumodrazu2, dobijes upalu misica dok dodjes tamo...trazim termin sa ekipom sa kojom djuskam svake zime...i sad ovo. missim, uvek cu na kraju naci, al dajte malo solidarnosti :( ne treba nam stalni termin, zakazemo jedan basket, pa cemo videti za posle.
Link to comment
ok al sam stvarno mislio da se svi rastrcimo...ja imam jedan temp termin, al u kumodrazu2, dobijes upalu misica dok dodjes tamo...trazim termin sa ekipom sa kojom djuskam svake zime...i sad ovo. missim, uvek cu na kraju naci, al dajte malo solidarnosti :( ne treba nam stalni termin, zakazemo jedan basket, pa cemo videti za posle.
Slazem se da je tesko naci iole pristojnu salu, koja nije preskupa.Problem br. 2 - termini! Uskladiti 10-ak ljudi je poduhvat! :unsure:
Link to comment

Ma boli vas racQ, vidim ja <_< Ok bando, ovako stoje stvari - sve u gradu je do jaja zauzeto (molim vas da me sopstvenom inicijativom demantujete) i sve sto sam izbunario su dve lokacije:s one strane reke - Velefarmov sportski centar...vrh od parketa i koseva, profi basketaski teren, svlacionice takodje jako dobre sa ormaricima i tusevima. Jebada je lokacija - Kumodraz, i eventualno cena - 2000din/h (sa uracunatim popustom za gotovinsko). Raspolozivi, a donekle razumni termini: utorak 20-21h, petak 21:30 - 22:30h, subota 21 - 22:30h. Ja navijam za poslednji jer jedini traje sat i po, a kapiram da nama treba sat za zagrevanje...s evropske strane reke - neka skola preko puta Airport City-a (nove IDEA-e) na Nbg...zadovoljavajuci parket i kosevi (iz paketa "poklon skolama" :) , toplo, funkcionalne svlacionice...nista fancy. 1650din/h, termini: 17 - 18h i 22 - 24h subotom...gde opet navijam za drugi (bar na sat i po)Ja vise ne mogu da se cimam (4 skole i po 2 balona i sportska centra), ako vam ne odgovara dajte nesto vi. Ne moramo da uzmemo stalan termin, naravno, mozemo da se skupimo jednom/dvaput' i vidimo ima li smisla.Thoughts?

Link to comment
s evropske strane reke - neka skola preko puta Airport City-a (nove IDEA-e) na Nbg...zadovoljavajuci parket i kosevi (iz paketa "poklon skolama" :) , toplo, funkcionalne svlacionice...nista fancy. 1650din/h, termini: 17 - 18h i 22 - 24h subotom...gde opet navijam za drugi (bar na sat i po)Thoughts?
Meni igra ova nbg opcija, termin od 22. Mada bih se priklonio vecini.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...