Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Inače! Australija i Švajcarska igraju jedan veoma zanimljiv meč u okviru baraža za popunu svetske grupe. Australija vodi 2:1 posle prvog dana. Podloga je trava što je vrlo zanimljivo. Prvog dana Fed je dobio Hjuita 3:1 i Tomić Vavrinku istim rezultatom. Dubl Hjuit/Gućone bili su bolji od kombinacije Federer/Wawrinka.Ako Fed dobije Tomića u prvom meču poslednjeg dana što je logično za očekivati odlučujući meč igraju Hjuit i Wawrinka. Mogu zamisliti napaljenog Hjuita pred domaćom publikom, na travi... ne dajem apsolutno nikakve šanse Wawi u tom meču biggrin.gif

Link to comment
Inače! Australija i Švajcarska igraju jedan veoma zanimljiv meč u okviru baraža za popunu svetske grupe. Australija vodi 2:1 posle prvog dana. Podloga je trava što je vrlo zanimljivo. Prvog dana Fed je dobio Hjuita 3:1 i Tomić Vavrinku istim rezultatom. Dubl Hjuit/Gućone bili su bolji od kombinacije Federer/Wawrinka.Ako Fed dobije Tomića u prvom meču poslednjeg dana što je logično za očekivati odlučujući meč igraju Hjuit i Wawrinka. Mogu zamisliti napaljenog Hjuita pred domaćom publikom, na travi... ne dajem apsolutno nikakve šanse Wawi u tom meču biggrin.gif
nije bitno, ali mislim da je u pitanju drugi dan, koji kod ozija ranije stize ;) sad mi nesto pade na pamet.da li je moguce da argentinski selektor, znajuci da moze biti u problemu ako nasi danas dobiju dubl, baci sve karte danas na sto i izvede delpa i nalbija koji se, ruku na srce, i nisu nesto narocito umorili.da li su ova dvojica uopste ikada igrali zajedno dubl ???edit:i da, naravno da ce hjuit dobiti taj mec (do koga ce 99% doci), ima da ga dobije i na jednoj nozi cool.gif Edited by duda
Link to comment

Ne verujem da je Delpo u bilo kakvoj kombinaciji za dubl. Ja dečka baš gotivim ali reći da je bar prosečan na mreži je imo. overstatement. Volej i mreža su u dublu značajniji od ubitačnog forhenda sa bejzlajna...Za Nalbija verujem da bi mogao da nastupi...

Link to comment
da li je moguce da argentinski selektor, znajuci da moze biti u problemu ako nasi danas dobiju dubl, baci sve karte danas na sto i izvede delpa i nalbija koji se, ruku na srce, i nisu nesto narocito umorili.da li su ova dvojica uopste ikada igrali zajedno dubl ???
Cela i Monako imaju GS polufinala u dublu, Nalbandijan ima jednu, a Del Potro nijednu GS pobedu u dublu u celoj karijeri sto ce reci - ne.
Link to comment

Obradović :P Na koju foru je on uopšte selektor, nikad mi nije bilo jasno?

Serb captain: U.S. Open cause of Cup strugglesTicker - Friday, September 16, 2011After exhausted U.S. Open champion Novak Djokovic is unable to play singles on Friday in Serbia’s Davis Cup semifinal against Argentina, Serbian captain Bogdan Obradovic alleges that the USTA is plotting against other Davis Cup nations. Argentina is ahead 2-0 in Belgrade. Djokovic and Rafael Nadal did not finish the U.S. Open final until Monday night."This drama is maybe because of U.S. Open, the role needs to be changed, build a big roof or new stadium," Obradovic told DavisCup.com. "The Americans [are] making lots of problems to other countries. I know that Americans [were] not in the [Davis Cup] semifinals and finals last couple of years. Maybe that’s why they are not rebuilding the stadium…I didn’t use Novak because of the late [u.S. Open final]."Obradovic says that Djokovic may play Saturday doubles with Nenad Zimonjic."I’m going to have a small meeting and we will make decision tomorrow," he said. "Novak will hit some ball tomorrow and we will see how he reacts with his [bad] back."
Edited by Time Crisis
Link to comment

Morao je neko da se prihvati pošto Pilić nije htio da on bude i formalno selektor. Mislim da je Novak sada taj koji sastavlja tim.Obradović, rekao bih, i ne prati tenis. Za vrijeme us opena je rekao da je skandal što Đoković kao broj 1 ne igra na centralnom terenu, moš misliti.

Link to comment
Cela i Monako imaju GS polufinala u dublu, ...
wow, to nisam znala. znaci moguce da se i danas sve zavrsi <_<
Obradović, rekao bih, i ne prati tenis. Za vrijeme us opena je rekao da je skandal što Đoković kao broj 1 ne igra na centralnom terenu, moš misliti.
boze me sacuvaj tog coveka i njegovih izjava :isuse: . pa i prosecan poznavaoc tenisa je vec naucio kako izgleda artur esh
Link to comment

dakle nemam obicaj da omrznem igraca zbog jedne partije, ali troicki je zaista na putu da mi se zgadi. on bre nije normalan, ono je cista sabotaza sta on igraono ne moze da se podvede ni pod los dan, ni pod kladionicu, ono je glupost u izvornm oblikuako mi dobijemo ovaj mec, onda, ne znam....prolazimo <_<

Edited by Afterburner
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...