Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

Zasto su im identicni dresovi? Troicki ima crvene patike, ostali su ko blizanci. Glupi sudija i glupa organizacija.
Nije ovo fudbal pa da ne mogu da igraju u majicama istih boja. Zašto je sudija glup? dubl je lepa prilika da se osvoji počasni poen.
Link to comment
Đoković je suviše kilav u poslednje vreme (bukvalno, fizički kilav). Ne znam kakve su mu bile ovogodišnje pripreme za sezonu i tome slično, ali ne izgleda baš spremno.
Pripreme su bile paklene angry.gifimage.jpg
Link to comment
Nije ovo fudbal pa da ne mogu da igraju u majicama istih boja. Zašto je sudija glup? dubl je lepa prilika da se osvoji počasni poen.
Zato sto je u sportu uobicajno da timovi imaju razlicite dresove, od boksa do fudbala, kosarke, odbojke, rukometa... da se lakse razlikuju parovi...nebitno..bitno da nerviramo Spance jos malo i tako su bolji od nas ekipno...
Link to comment
Mislim da se ovoj pobedi najmanje obradovao Đoković.
Slazem se. Mada, iako ima minimalne sanse, da se ne obruka mora da da 100 % onoga sto zna. Protiv Ferera nije bilo ni 50%, valjda ce nauciti da igra tenis do sutra.Nego u koje vreme se igra novi istorijski duel Nadal - Djokovic?
Link to comment

Nadam se sto skorijoj propasti srpskog tenisa pa da nas vise sa TV-a ne moraju terorisati sa 262 000 teniskih turnira godisnje.Dosadio mi je vise taj gej sport,zenski nekako i mogu podnijeti zbog igracica(iskljuci one muskobanjaste) al na muski sam postao alergican.

Link to comment
Nadam se sto skorijoj propasti srpskog tenisa pa da nas vise sa TV-a ne moraju terorisati sa 262 000 teniskih turnira godisnje.Dosadio mi je vise taj gej sport,zenski nekako i mogu podnijeti zbog igracica(iskljuci one muskobanjaste) al na muski sam postao alergican.
Postoji jedna sprava, zove se daljinski upravljac. Super stvarcica. Izmedju ostalog ti omogucava da menjas kanale kako ti se prohte.Probaj da je nabavis, olaksace ti zivot.
Link to comment
Oprostite moje neznanje i teško nadoknadiv nedostatak opšte kulture, ali, ko je bre ovaj!?
:wub: :wub: :wub: ,da si zensko mogo bi ladno da te zaprosimnisam gledo bas cele meceve u singlu ali gledajuci reakcije (O)bradovica mislim da je nasa najveca sansa bio vetar, da je srusio ceo stadion mozda bi i dobili ovaj mec, a bio je tako blizu, ali kao nepopravljivi optimista ipak cu sutra biti uz tv
Link to comment
Postoji jedna sprava, zove se daljinski upravljac. Super stvarcica. Izmedju ostalog ti omogucava da menjas kanale kako ti se prohte.Probaj da je nabavis, olaksace ti zivot.
Na sta da prebacim kad je na svakom prokletom kanalu jebeni tenis?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...