Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

To bi bilo to...a u septembru treci put za redom borba za ulazak u svetsku grupu. Prvi put, protiv Australije, je bila euforija...sad vec pocinje da smara. KAko god, procicemo to, a onda sledece godine u ovo vreme, gostujemo Argentini na sljaci...MMW

Edited by Dorando Pietri
Link to comment
borma za ulazak u svetsku grupu.
borba za opstanak...ne za ulazak..elem, mogu da govorim samo za sebe..mene je teniska euforija prosla negde oko wimblodOna prosle godine...od tada nisam pogledao nijedan mec u celosti...zaista je tako..jednostavno, suvise dugo traju, previse dosadno je postalo i na kraju krajeva, ne zelim da gledam i gubim vreme navijajuci za pojednice koji sebi trpaju u dzep milione dolara..ja od toga nemam nista..samo gubim vreme,a vreme je novac..neverovatno je kako je taj neki teniski entuzijazam nestao kod mene.. i dobro je sto je tako..najgluplje utrosenih 2,3 sata..sto se tice mene
Link to comment
borba za opstanak...ne za ulazak..elem, mogu da govorim samo za sebe..mene je teniska euforija prosla negde oko wimblodOna prosle godine...od tada nisam pogledao nijedan mec u celosti...zaista je tako..jednostavno, suvise dugo traju, previse dosadno je postalo i na kraju krajeva, ne zelim da gledam i gubim vreme navijajuci za pojednice koji sebi trpaju u dzep milione dolara..ja od toga nemam nista..samo gubim vreme,a vreme je novac..neverovatno je kako je taj neki teniski entuzijazam nestao kod mene.. i dobro je sto je tako..najgluplje utrosenih 2,3 sata..sto se tice mene
:frust:
Link to comment

Ja mnogo volim Janka i pravo je uživanje gledati ga kada igra jedan ovako taktički zreo meč protiv objektivno jačeg protivnika. Najpre ga kroz dva seta opušta, dovede ga do stanja kada misli da je prakrično obezbedio pobedu; onda lagano diže kvalitet igre, i dalje delujuć relativno nezainetersovano, nekako dovuče treći set do pred kraj u egalu; onda uslede dva spektakularna gema u kojima dočeka proptivnika onako nespremnog za bilo kakav otpor s druge strane; četvrti set prođe u Nadalovom otrežnjavanju, ali dok se on trezni Tipsa je već stigao do 6; pet set protiv razgoropađenog Tipse je sam pakao i tu Nadalu ne dajem ni promil šanse. MMW.

Link to comment

Đoković je suviše kilav u poslednje vreme (bukvalno, fizički kilav). Ne znam kakve su mu bile ovogodišnje pripreme za sezonu i tome slično, ali ne izgleda baš spremno. Stalno gleda da skrati poene, ako ne može nekim snažnim vinerom, onda skraćuje loptu jer i to vodi do skorog završetka poena. Uopšte, ne znam ni za jednog drugog vrhunskog sportistu koji toliko često deluje lipsano koliko on. Ne može da odigra dva duža poena zaredom a da ne počne da diše na škrge. A čim ostane bez daha, to je to. Ne može da odservira kako treba, ne može da izgradi poen, pa onda proba da odigra drop šot, pa šta bude. E, od toga nema ništa. Piši kući po odelo, što bi rekli. Da je Đoković nekim slučajem pobedio, verovatno bi i Janko pružio više, ovako mi deluje kao da je pomalo digao ruke. Uostalom, to je jedini poen na koji nismo ni u ludilu računali.

Link to comment

Zasto su im identicni dresovi? Troicki ima crvene patike, ostali su ko blizanci. Glupi sudija i glupa organizacija.

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...