Jump to content
IGNORED

Fed & Davis Cup


levi

Recommended Posts

22 minutes ago, Jumanji said:

Meni je Sareni oke, pogotovu u odnosu na ostale diletante sa RTS, da pomenem samo Dendu, Stranjica, Acu, Kovinjala...kukuuu leleee

 

 

I ja nesto mislim sa ce Fica morati da vadi kestenje, zagrejao se, razigrao Istomin, a Duci ko Duci...

 

 

 

 

 

Ne shvati ovo pogrešno. Šareni je dobar ljudima koji ne znaju mnogo košarku, tj dobar je za šire mase. Al čovek polukapira sport koji komentariše.

Link to comment
 

Ne shvati ovo pogrešno. Šareni je dobar ljudima koji ne znaju mnogo košarku, tj dobar je za šire mase. Al čovek polukapira sport koji komentariše.

Hahaha koji si lik [emoji16][emoji16]

Nema veze sto ne kapiram, opet mi je oke, Dendu ne mogu da smislim.

 

Link to comment

Ako neko NE zna sta u kom trenutku treba da kaze, onda je to Viskovic, veciti ogradjivac od svega konkretnog sto kaze, a usput i najgori nabacivac random traceva koje pokupi ko zna gde. On jednostavno nije dobar teniski komentator.

 

Duci izgledao kao da zaista ne zeli da bude u onom kompleksu egzoticnog naziva. Apatican, nefokusiran. Uz to mi je uvek s njim cudno kako uspe da izgleda da su mu udarci slabiji na betonu nego na sljaci. OK, jeste sljakas, znamo odavno, ali prosle godine je imao vise odlicnih meceva gde je vidno slao jake udarce, imao sjajne vinere. Kad predje na beton, covek samo besciljno prebacuje lopticu preko mreze, gameplan - 0. Istomin je realno i bolji igrac od njega na ovoj podlozi, ali stvarno je otuzno delovao. Svaka mu cast sto se odaziva, ali treba razmisliti ubuduce da li ga uopste slati na beton, u zavisnosti od opcija na raspolaganju.

Link to comment

Porodi jedva ovu pobedu Filip.

Ovo je moralo biti zavrseno jos u dublu, ali dobro, necemo pobedi gledati u zube.

 

Nadam se da ce jedan od zagovornika ovog formata takmicenja, blagoizvoleti da igra za Srbistan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...