Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

1 minute ago, Budja said:

 

Ali ga je dobio, znaci nije situacija da je u pitanju neki brdas koji je tanak na hronometru.

 

 

nije pogacar slab na hronometru uopste, nego su prilicno jedanki. nije neocekivano da ga pog dobije, ali nikako sa vise od tipa 30 sekundi

pri tom je rogla odlican hronometras

 

menjanje bajka pred brdo je prilicno opciono i nije neka mnogo ucestala pojava

Link to comment
2 hours ago, Budja said:

 

Ali ga je dobio, znaci nije situacija da je u pitanju neki brdas koji je tanak na hronometru.

 

 

 

Ovo nje bio tipican hronometar, vec onaj koji bas odgovara Pogacaru.

Prvo je na ravnom nadoknadio 13 sek, a onda na usponu (gde je ionako jaci od rogle) krenuo na sve ili nista.

Istina, Roglic nije smeo da izgubi ovoliko ali verovatno je pukao psihicki kad je na radiu cuo kolika je razlika

Zao mi ga je, odvozio je gotovo savrsen tour. Ali obilo mu se o glavu sto Pogacara u prvoj-drugoj nedelji nije shvatio ozbiljno.

Link to comment
5 hours ago, borris_ said:

Ovaj hronometar ide rame uz rame onom legendarnom kada je Lemond pobijedio Fignon-a na Jelisejskim poljima za 9s. 

Edit: 8s ne devet

 

Onaj je bio jos epskiji jer je bila poslednja etapa u sred Pariza.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
On 25.10.2020. at 0:08, Delija67 said:

Sutra u poslednju etapu na Djiru Hindley i Hart ulaze poravnati. Sreca pa je hronometar, pa ce biti neka razlika na kraju.

i bi razlika. 

 

kakav djiro. ne znam da li se za sto godina vozenja bicikla desilo da su dva lika imali isto vreme pred poslednju etapu. 

antiklimaks je sto je ineos osvoji djiro i to jos jebeni englez iz londona. 

 

a na vuelti frum na prvoj etapi biva otresen od sopstvenog tima. kakav neslavan kraj karijere. istresli su ga kao slinu. nije da nisam uzivao.... 

Link to comment
  • 4 months later...

Kako ovo prolazi nezapazeno,

 

Team Sky and British Cycling in dock after Freeman guilty verdict

  • Freeman formerly chief doctor for Team Sky and British Cycling
  • Found guilty of ordering banned testosterone for unnamed rider

https://www.theguardian.com/sport/2021/mar/12/dr-richard-freeman-found-guilty-of-ordering-banned-testosterone-for-unnamed-rider

 

Prica se da je ovo vrh ledenog brega u britanskom sportu od Mo Faraha do biciklista.

Link to comment

oce sigurno

shapatom se trazi povlacenje david brailsforda iz biciklizma, u stilu ajde david ako ti ne bi bilo tesko i mnogo uznemirujuce da se malo samo sklonis da neko drugi sad malo radi to isto sto si ti radio posto su tebe malo otkrili

 

inace, samo da obavestim sve ljubitelje najjaceg sporta ikad, da ce ova i naredne sezone biti jedne od najjacih ikad, posto su dosle nove generacije koje jebu mame.

a pre svega, ovo ce biti godina dva lika koja su dosla iz ciklokrosa, dva jebena leteca slovenca i jos par likova sa strane

 

Link to comment
  • 3 months later...

Krece Tour. Napisao bi nesto pametno, al morao sam da guglam da vidim gde je Froome, do te mere sam u toku. :isuse:

Kladione:

 

0ilMpsv.png

 

Nema Froomea u ponudi, tj smesten je medju ostale.

Lepo bi bilo, ne bilo mu zapovedjeno, da nas neko od poznavalaca, kao u stara dobra vremena uvede u trku, timove, sanse i ostalo, pa da i mi ljubitelji nepoznavaoci imamo jasniju sliku...Hvala. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...