Jump to content
IGNORED

Uskoro dolazi jedan film


3opge

Recommended Posts

Dejvid Finčer snima "Rendezvous with Rama", po Arturu Klarku. Glavna uloga: Morgan Frimen. Premijera se očekuje 2009. godine.
jebiga, izgleda da nema dovoljno starih talentovanih africkih amerikanaca-glumaca u ovoj zemlji pa Frimen mora da igra u 90% novih filmova. Edited by 3opge
Link to comment
Novi stari Blade Runner. Riedley Scott u biskope pušta neku kompletniuj verziju originalnog filma, koja se njemu više svidja...
The final cut.Valjda će ga Scott sada upakovati onako kako je zamislio.
Link to comment
Dejvid Finčer snima "Rendezvous with Rama", po Arturu Klarku. Glavna uloga: Morgan Frimen. Premijera se očekuje 2009. godine.
biće to opako smaranje, mmw.nego djenka, ovi warriorsi su remake? warriors, cmon to play-ay?
Link to comment
Tesko kada je Fincer u pitanju
Khm khm ... Zodiac boredom.gifBonus: + Morgan Frimen je jedan od najprecenjenijih glumaca i najvecih smaraca u toj bransi (uz K. Kostnera) Edited by BOOGIEMAN
Link to comment
Khm khm ... Zodiac boredom.gifBonus: + Morgan Frimen je jedan od najprecenjenijih glumaca i najvecih smaraca u toj bransi (uz K. Kostnera)
Zodiac je, mozda, najkvalitetniji Fincerov film, posle omiljene mi Igre:)O ulozi doticnog proceni tek kad je vidis.
Link to comment
Zodiac je, mozda, najkvalitetniji Fincerov film, posle omiljene mi Igre:)O ulozi doticnog proceni tek kad je vidis.
Ulise, ne znam po cemu je Zodiac kvalitetniji od Fight Cluba recimo.za mene je Z. veliko razocaranje, za to je odgovoran prvenstveno dosta slab i nategnut scenario.ne znam da li ima sanse da docekamo neki direktorski odrezak.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...