Jump to content
Sign in to follow this  
Parsons

Nemacka

Recommended Posts

aram

Meni je drago da tako reaguju, i treba. Tanka je granica i nestaće onog dana kad zavlada opšta kurcobolja.

Upravo

Razzmatazz

Video sam nekoga pre nekoliko dana da je izjavio "history has shown that in a fight against nazis we cannot rely on German state".

aram

Eno stavio ja na love topic, bakica koja je prezivela Aušvic svirajući harmoniku u zenskom orkestru. I kaze "iskustvo me naučilo."

Venom

Meni je drago da tako reaguju, i treba. Tanka je granica i nestaće onog dana kad zavlada opšta kurcobolja.

Reaguju na nesto sto je poznato kao lose, ali je pravo pitanje koliko slicnih misljenja se nalazi s obe strane barikade povodom nekih aktuelnih desavanja. A znam da ih ima.

I*m with the pilots

Biste li ostavili auto dve nedelje na nekom P+R u Baden-Badenu? Nesto razmisljamo da idemo Wizzom sa B-B/Karlsrue aerodroma i sta sa kolima u tom slucaju (a da ne placamo redovni parking od 80 evra). U samom gradu ima garaza za dosta manje para ali je neophodan tromesecni ugovor.

Edited by I*m with the pilots

aram

a ima li (i koliko bi vas koštao) neki rent-a-car koji možete da ostavite na aerodromu?

ovde ima nekih smartova koji se mogu tako koristiti... car2go je firma

I*m with the pilots

Hvala na ideji, to deluje generalno super - istrazicemo. Za sad ne videh ni jednu koja ima na BB aerodromu ali imaju mnogo tacaka u samom gradu + otvara mogucnosti za druge gradove.

Edited by I*m with the pilots

I*m with the pilots

Hmm i nije tako super, jer kola moras vratiti na isto mesto, pricali smo sa car2go i stadtmobil. Ja sam shvatila da je to takva vrsta najma da mozes vratiti kao bicikli - na neku od "stanica", ali nije.

aram

e jebi ga, nisam to znao :(

mislim znam pouzdano da ovde možeš da pokupiš car2go gde god i da ga ostaviš opet bilo gde, pa i na aerodromu, ali to važi verovatno samo za lokalni keln/bonn aerodrom...

Ros

te share firme na principu regiona po gradu. ne mozes bas da ostavis kola gde hoces. mora da bude isti gradski region.

raspitaj se po netu za parking mogucnosti u BB. ima nekoliko portala gde mozes da uporedjujes cene. ja sam prosle godine na 10km od MUC ostavio auto 18 dana za 65€

I*m with the pilots

te share firme na principu regiona po gradu. ne mozes bas da ostavis kola gde hoces. mora da bude isti gradski region.

raspitaj se po netu za parking mogucnosti u BB. ima nekoliko portala gde mozes da uporedjujes cene. ja sam prosle godine na 10km od MUC ostavio auto 18 dana za 65€

Da, to takodje, ne mozes da uzmes u Frankfurtu i ostavis u Dizeldorfu, npr.

Nasli smo brojne mogucnosti za "u blizini BB" ali su svi koje smo kontaktirali prebukirani, mnogi imaju mesta od septembra a nama treba za iducu nedelju. Ima jedna firma koja radi kao "last minute" ali to mi je maaalko sumnjivo, jer im ostavis kljuceve i kola na aerodromu a sta posle oni rade sa tim - mozda isto ostave na P+R :D - ne znas bas..

Ros

Da, to takodje, ne mozes da uzmes u Frankfurtu i ostavis u Dizeldorfu, npr.

Nasli smo brojne mogucnosti za "u blizini BB" ali su svi koje smo kontaktirali prebukirani, mnogi imaju mesta od septembra a nama treba za iducu nedelju. Ima jedna firma koja radi kao "last minute" ali to mi je maaalko sumnjivo, jer im ostavis kljuceve i kola na aerodromu a sta posle oni rade sa tim - mozda isto ostave na P+R :D - ne znas bas..

dann bahn :)

Moća

Da li neko zna da li za internacionalni izvod iz matične knjige venčanih iz Srbije treba apostil pečat ili ne?

Hamlet Strašni

Ako je zemlja u kojoj se upotrebljava potpisnica konvencije onda ne.

Moća

A koje konvencije? Gde da nađem spisak potpisnica?