Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Nekadašnji učesnik rijalitija i njujorški okretač đevreka Milan Mumin dobitnik je Oktobarske nagrade grada Novog Sada ... 
 
Strašno ... Još se sve lepo izljubio sa gradskim čelnicima. Razočarao je, i on se prodao ...
Brate snimao je za City Records...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Nosio sam se mišlju da počnem da pravim spisak javnih ličnosti (sportista, kulturnih "radnika" i ostalih) koji su legli na rudu i počeli da ljube bulju vlasti, ali sam to batalio kada sam shvatio da na onoj drugoj strani skoro da više nema ljudi ...

Link to comment
On 24.10.2019. at 21:26, stoka said:

Nekadašnji učesnik rijalitija i njujorški okretač đevreka Milan Mumin dobitnik je Oktobarske nagrade grada Novog Sada ... 

 

Strašno ... Još se sve lepo izljubio sa gradskim čelnicima. Razočarao je, i on se prodao ...

Šta se ustvari dobija s tom nagradom? Ima li i nekih para ili samo čast?

Link to comment
  • 1 month later...

Da li se vrtić plaća i preko leta? 

 

Stiglo mi da imam dug od 5600 za mlađeg. U istoriji plaćanja imam 5 računa u prethodna dva meseca, sa ovim novim to bi bilo to, al odakle dug onda? 

 

Link to comment
Just now, nisam ja said:

Da li se vrtić plaća i preko leta? 

 

Stiglo mi da imam dug od 5600 za mlađeg. U istoriji plaćanja imam 5 računa u prethodna dva meseca, sa ovim novim to bi bilo to, al odakle dug onda? 

 

Plaća se...

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...