Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

indeks je tezak kao onaj banjalucki cevap kod futoske pijace, to kad pojedem miran sam 24h
gari, ne znam el se to nešto promenilo lately, al ja sam ga zabatalio, ima sigurno dve godine, pošto je u kontinuitetu počeo da bude nakrkan sojom, tako da je bio prava spužvica, težak nikako.
Link to comment

Prihvatio sam ga. Ima iljadu prijatelja, profil deluje realno. I nemam pojma koji ću mu ja??Nego, koji foto album vas zanima?Imamo: - kolarski zanat 29 photos- Preteča mašine za pranje veša 13 photos- AKVA PARK 60 photos- Jodna banja, nekada 46 photos- Berba groždja 21 photos- kaštel i park Dundjerskih 22 photos- Lendava, Slovenija 64 photos- Biobašta porodice Lelei 36 photos- Sirija 8 photosVojvodina do Sirije!!!

Link to comment
Ja mislim na Vanesu prekoputa Maje u Hadži Ruvimovoj. Dođavola, da li se taj zove Vanesa? :unsure:
vanesa je ono u prolazu kod arene, a ono malo dalje prema izvrsnom vecu nije ni maja ni vanesa, vec neka treca mislim
Ta naspram Maje je Mirjana, bila nekad pored sinagoge. A to prema izvršnom veću pored cvećare je bivša Vanesa, sada se zove Index house/Food house ili tako neka 'tica vrste fenix.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...