Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Kod mene dogovorili da uključimo kotlarnicu danas (Avijacija nema centralno, nego svaka zgrada svoj gasni kotao)... Juče napunili sistem vodom...Meni kapalo malo iz radijatora, pa došli danas da to reše...I to što curka je napravilo toliko sranje, da će da prazne ceo sistem u zgradi i menjaju jebeni ventil... I to sve jer je majstor prvo rešio to što curka, a onda rešio da dotegne malo i na donjoj cevi... I sjebao ventil... angry.gif

Link to comment
+1/2 za centar :)greju radijatori, topli su, al pošto će mi biti prva zima u ovoj gajbi bojažljiv sam i nadam se da će grejati jače kad bude žešći minus :D Edited by maheem
Link to comment

Dobio kućni savet openu od gasa da će da nas isključe, jer kao zgrada imamo dug... To što sam ja, kao ja, redovno izmirivao račun, njih izgleda ne zanima...Već vidim neke lepe tužbice, bol, naknadu štete i tako to...Nek' isključe... Samo neka isključe... Uljne radijatore sam već spremio... :)Inače, u zgradi od 11 stanova, za 4 stana nisu plaćani računi... Jedni žive u Austriji, u dva stana žive podstanari i u jednom, koji i ima najveći dug, i čiji je vlasnik predhodnih godinu dana proveo na Klisi, u ustanovi zatvorenog tipa... Uopšte ne znam kako će ovo da se završi...

Link to comment
Dobio kućni savet openu od gasa da će da nas isključe, jer kao zgrada imamo dug... To što sam ja, kao ja, redovno izmirivao račun, njih izgleda ne zanima...Već vidim neke lepe tužbice, bol, naknadu štete i tako to...Nek' isključe... Samo neka isključe... Uljne radijatore sam već spremio... :)Inače, u zgradi od 11 stanova, za 4 stana nisu plaćani računi... Jedni žive u Austriji, u dva stana žive podstanari i u jednom, koji i ima najveći dug, i čiji je vlasnik predhodnih godinu dana proveo na Klisi, u ustanovi zatvorenog tipa... Uopšte ne znam kako će ovo da se završi...
i kod mene svake godine bude tako, prvo upozorenje, pa onda spisak sa markiranim neplatisama, i na kraju uvek ukljuce. videcemo kako ce biti sad. bila bi fora da ns-gas ne pristane da ukljuci zgradu zbog tih nekoliko koji nisu izmirili dug, onda cu ti se pridruziti :D@buck ja mislio vodic kao kroz faks, studentska sluzba tamo-vamo, menza, biblioteka, kad ono video telefonoteka. steta sto nisu ubacili i preparat doktora milojevica, "ja sam mog unuka izlecila, a sad sam ga i ozenila" :lol: Edited by garoviks
Link to comment
Ogaravljeni prsti i kultura još nisu primećeni.
Jel kestenje spada u duh Staaarog NS? Jebiga, ja volim :(Inace, da li ce meni ikada poceti centralno grejanje?? Jel zivi jos neko u opstini Sta(aaa)ri Grad?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...