Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Una mamma per amica sto bi rekli italijani ili Gilmorsice sto bi rekli 'rvati ....u svakom slucaju nista ne opusta mozak tako dobro kao lorelaj gilmor
meni nista ne moze tako da umori mozak ko ona
Link to comment
Pitao sam te vec to pre izvesnog vremena, al sam zaboravio odgovor :-)Jesi li gledao nedavno snimljeni dokumentarac/seriju o navodnom ubistvu Jesenjina? Koji je naslov (zlo?)dela i vredi li da trazim?
ako se to motalo po televizijama onda mrka kapa, ne'am napravu.'susjedni monitor' je nakacen na video izlaz noutbuka.ovako, uz pomoc ispisnika s torrenata nisam.a drzis da bi moglo da ima sta da se vidi? cini mi se da sam o tome nesto citao,mozda prepricavanje emisije po stampi ili s blogova ovdasnjih.nego, sad su sluzbe opet u modi, neko je nadosao da je pozeljno da budu svakodnevno prisutne u medijima, bez obzira na predznak.
Link to comment

Ovo gledam:AUTORSKA VIZURA - dokumentarni filmHTV1 21.10.2007. 23:25 * Naslov epizode: Ivan Faktor: Das Lied ist AusSvake treće nedjelje u mjesecu Dokumentarni program HTV-a emitirat će suvremene hrvatske eksperimentalne i animirane filmove recentne proizvodnje. Riječ je o zanimljivoj i vrlo bogatoj produkciji alternativnih filmskih sadržaja, čiju proizvodnju potiče Ministarstvo kulture, a koja posljednjih godina nije imala dovoljno prostora u redovitom televizijskom programu.Prvi je na redu dokumentarno-eksperimentalni film nagrađivanog konceptualnog umjetnika i filmskog autora Ivana Faktora, "Das Lied ist aus". Autor kombinira dokumentarne prizore ratnoga Osijeka i zvučni zapis iz filma "M" kultnog redatelja Fritza Langa, kako bi stvorio makabrični portret grada, kojim haraju iracionalne slike i nevidljivi ubojica.Za svaki film iz ovog ciklusa redateljica Ljiljana šišmanović pripremit će kratki portret autora kao uvod u film koji slijedi. * Scenarij: Ivan Faktor, Marijana Fumić * Snimatelj: Ivan Faktor * Producent: Vera Robić-škarica * Redatelj: Ivan Faktor

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...