Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Zebrew je skuvao novu turu, pa mozete poceti sa narudzbinama. Novina je da su flase 0.33

 

Wit-110

APA i Porter-120

IPA-130

Choco Stout-150

evo potrcao sam da narucim, posebno to cokoladno. drago mi je sto su flase od 0.33.

Edited by Miralem
Link to comment

miloblafe jer preferiras ejl ili porter piva?

 

 

ili fudbal.

 

jelen ima dobar trapist, i dobijes 200ml gratis.

 

 

evo potrcao sam da narucim, posebno to cokoladno. posebno mi je drago sto su flase od 0.33.

 

E ovo je klasika kod sumnjivog kukuruznog napitka bez deklaracije na etiketi.

Link to comment

Nego za nas koji stvarno pijemo pivo. Najisplatlivije u ovoj zemlji skupog piva je piti ono K-pivo, što je u stvari Laško, samo malo slabija varijanta, 56 dindži konzerva, ono u Beču sam prolazio jeftinije i pio bolje pivo, ali ovo nije Beč.

Link to comment

Večeras sam u Ideji Super (!) prisustvovao raspravi mladih (momka i devojke) koje će pivo kupiti večeras. Posle kraće rasprave povodom Paulanera i Erdingera su na kraju kupili Paulaner 0,33, platili i odneli kući da ga podele.

Link to comment

Večeras sam u Ideji Super (!) prisustvovao raspravi mladih (momka i devojke) koje će pivo kupiti večeras. Posle kraće rasprave povodom Paulanera i Erdingera su na kraju kupili Paulaner 0,33, platili i odneli kući da ga podele.

Jebes ga, ja kad vidim tako nesto, klinci, klinacki par, prebrojavanje para i merkanje sta da se kupi za te nedovoljne pare, obicno ispred kioska, u samousluzi, izmislim neki razlog, rodjendan, dogodilo mi se nesto, jedva zivu glavu izvukao, pa da castim, taj rad, ponudim ili dokupim, tutnem u korpu.

Ponekad ispadnes budala, ponekad se osecas kao budala, ponekad shvatis da jesi budala...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...