Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

npr. onaj deo sa ženama i pivom

 

ha! znao sam da me utisak ne laže i da craftovano pivo mora da ima šareniju publiku. onaj infografik je verovatno bajat. 

 

hvala na linku. 

 

no kad smo kod teksta, ja bih da prijavim da mi narečeni badvajzer u kafanama sasvim odgovara. baš sinoć sam popio tri velika što je doza koja iziskuje brufen 400 mg kada je u pitanju jelen ili lav (nišićko sam poslednji put pio za vreme zajedničke države). sa badvajzerom nema potrebe za tim. 

Edited by McCabe
Link to comment

ideja o nedvosmisleno 5 ukusa je potpuno suprotna istoriji i tradiciji piva. sad, što je daleko teže praviti hajp i marketing sa pivima koji imaju čist ukus, to već stvarno nije moj problem iako ću i dalje uvek kad mogu pre uzeti neki dobar old school ili surovu laboratorijsku čistoću japanca (naravno, ne evropskog, made in dizeldorf) nego bućkuriše priučenih majstora koji se lože na to da je strava da im pivo miriše na grejfut, pino silvestre, svinjski papak, stajsko djubrivo i hrastov parket. to što takva matrica postoji kod nekih vinopija ne znači da su i oni u pravu, naprotiv. ta vrsta nasilne aromatizacije je nešto što nije strano industriji pića ali pre ili kasnije stvar se završi na osnovnim stvarima, kao što je bazični kvalitet kome nije potrebna parfimizacija jer prosto nema čega da se stidi.

 

+1

 

Još uvek mi je zlo kad pomislim na onaj kabinet koji su mi uvalili onomad, moguće je da su zaista svinjske papke stavili u njega.

 

 

BTW, Samo pivo je ogavan prostor.

 

+1 takođe.

Link to comment

Meni je Budvar best buy za lokanje.

Steta sto veceras radim inace bih se udavio u ovome:

edelweiss300.jpg

 

 

Ako misliš na českobudějovický Budvar original, mogu da te uverim, da nema većeg boleglava medju češkim pivom. Pije se u slučaju krajnje nužde, tj. kad ostane samo voda česmovača ili brlja.

Link to comment
da iskoristim odmah
 

Sinoc sam probao Brewdog Paradox u Samo Pivu. Onaj pomenuti od 2100 kinti za 0.33. Neki momci su uzeli da ga podele. Ogrebao sam se za gutljaj, jer je bio dovoljan.

 

gasum.jpg

 

 

====================================

 

 

Mislim, da sam jedini koji je to ovde pisao, pa ajde. Nema veze, nastavite, rekao sam šta sam hteo. Javite kad napravite vrhunsko pivo sa ukusom piva, makar i u bilionima hektolitara. Nešto ovako, ako možete da ga izbacite ovako ladno kroz točilicu:

 

 

 

 

LOVLfL0.gif

Edited by Ravanelli
Link to comment

Jeste... Valjda nema lepse tematike i gorih vajbova.

 

pade mi na pamet, u nekoj emisji na historiju o istoriji nacizma, u delu o pocecima te partije, pominjalu su da su 20ih godina bile uobicajene tuce u pivnicama izmedju komunista i nacionalsocijalista i glavno hladno oruzje su bile pivske krigle i na obe strane bilo fraktura lobanja, isecenih lica, pocepanih koza lobanja i slicno.

 

ja to da utesim, jeste pivo dobra tema ali iz istorije se vidi da ima mnogo grdjih vajbova uz pivo nego sto su postovi na ovoj temi :lolol:

Link to comment

+1

 

Još uvek mi je zlo kad pomislim na onaj kabinet koji su mi uvalili onomad, moguće je da su zaista svinjske papke stavili u njega.

 

 

 

+1 takođe.

I kakvo je bilo Jamajkansko "pivo", stručnjače? Bolje od tvojih standardnih izbora?

Link to comment
Predlog glasi:

 

Mogao bi forum da organizuje blind testing za ove s razvijenim nepcima. Malo Brewdoga od 2100 dinara, malo ostalih skupih flasica, malo Kabineta, malo Meraka. Pa da vidimo.

 
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...