Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

6 minutes ago, SNARC said:

 

Ozbiljan si ??

 

Ako jesi..kako je uopste moguce ? Tada on ni blizu nije imao moc koju je imao tokom prethodne dve godine..pogotovu zato sto je i Mutavi tada bio live & kickin'

 

Pa ne znam šta da ti kažem, eno ti link posta pa nastavi dalje da čitaš, ima zanimljivih stvari. 

 

Mogli bi i ovi moji progonitelji sa foruma da pročitaju šta sam pisao pre 5 godina, ne bilo im teško. 

Link to comment
9 hours ago, napadaj said:

Ovaj je profesor, stalno je u kontaktu sa studentima i često ide na ekskurzije i slična putovanja s njima, pa verovatno iz toga i njegovog fizičkog izgleda i ponašanja potiču takve priče. Valjda bi se dosad mnogo znalo o svemu tome da ima istine, ali nije mrdnulo dalje od naslova u Srpskom telegrafu, koliko mi je poznato.

 

Bili su neki skrinšotovi gde je muvao studente preko nekih dopisivanja, vrtelo se po tabloidima, ne bih baš da guglam ali mislim da možeš relativno lako da nađeš. Ako dobro pamtim, nije delovalo da je to dopisivanje fejk.

 

  • Haha 1
Link to comment
taman da jos jednom cujemo kako je za ovo danas dos kriv i o propustenim sansama nakon 5.oktobra, nismo odavno.
Ne DOS nego Koštunica lično i personalno.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

Zašto StProtić izgleda bukvalno isto kao pre 20 godina :huh:

 

Zato sto je pre 20 godina bio podjednako celav.:D Muskarci umeju da se konzerviraju u tim srednjim godinama pa da naglo propadnu nakon sezdesete.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...