Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 minutes ago, James Marshall said:

Pa to, čitaš mi misli, repaszaž pa ko pobijedi ide na megdan Kasparovu™

Poedili su oni, sva trojica, sve nas i ugrobarili nas za dugo...

 

Koštunjavi nas je politički ugrobario jer nije imao sluha za to gde država treba da ide, Grobar nas je ugrobario jer je doveo ovo™, a Bota nas je ugrobario jer je sa sobom vukao gomilu grobara i grobova...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Vrlo zanimljiv Utisak. Profe srećom nisu od onih koji bi da se drže samo struke, pa smo nakon stručnog mišljenja o međunarodno-pravnom aspektu dobili i dobre komentare na politički i praktični deo priče o sporazumu. Tadić očekivano napada Vučića da ovaj praktično priznaje Kosovo i bez uvijanja govori i o tome kako nas Rusija i ostale sile koriste kao "barganing čip". Falimtebože, neko i da se zapita kolika je zapravo cena izbacivanja Huaveja sa domaćeg tržišta.

 

Peščanikov profesor se u drugom delu emisije razgoropadio na Tadića standardnim tiradama o potrebi da dođu novi ljudi, a da se on skloni, iako je svestan ni da novi nemaju šanse da smene Vučića, uostalom kako Tadić sme da se pojavljuje kad mu je uspelo da izgubi od Nikolića...

Oooukej.

Srećom, dovoljno je fin čika da je izdržao da se ne svađa s Tadićem, koji se inače lepo pokrio i izbacio fin narativ "da vam čiča kaže", koji će ovaj analitičar priznati u načelu, bez sitnih crevaca i suvišne analize, a svakako i emocija.

Od bizanosti sa lajv uključenjima izdvojio bih lika koji hoće da "diskvalifikuje" Tadića zato što im je kao predsednik (nismo saznali kome tačno) plaćao u evrima, a ne u dinarima, dobro ne on lično, nego neki njegovi ljudi...

A vi ste mislili da su vaše muke sa Tadićem bile strašne, a?

Link to comment

Kolko sam skontao, ovaj lik sa pricom o evrima se zali kako je vucic svojim gradjanima placao u evrima (onih 100 evra) a ne u dinarima, samo sto je bio malo uzbudjen jer se napokon ukljucio u utisak :lolol:

Edited by de Sisti
  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, Frank Pembleton said:

Ja bih o toj ceni "izbacivanja Huaveija" ipak sačekao da se to i dogodi. 

Još se niko od stranaca a i naših nije izjasnio o tome... 

Pa to je i fora sa ovim sporazumima. Neke stvari mogu da budu, ne moraju da znače, formalno ništa obavezujuće, ali ako Ameri baš budu zapeli, onda mora da bude. Rekao bih da su se gosti sinoć saglasili oko toga.

 

46 minutes ago, Caligula said:

Debil.

Na kraju ga Olja pita kada je otišao iz zemlje.

- Pre 15 godina

- Ko je tada bio na vlasti?

- Demokratska stranka.

- Mm, dobro...

 

Ja računam 2020 - 15 = 2005 :huh: 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...