Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Jel jasno nekom zasto ovaj DSSovac vec 2 puta izvalci onu pricu o savetu evrope??? Mislim, to je isto kao da je Todorovic poceo da prica o astronomiji.

Link to comment
Zato sto nisam znao da je drug clan. <_<
OK, sorry.:)Edit:@ melankolic em kojot-i, sta prica :Hail: :fashisto: ?Mislim, osim pljuvanja po Canku. Edited by uros_s78
Link to comment

Najjaci je utisak u kome velja govori o silovanju ovce, ali ne zbog same price, vec zbog nevidjenog uvlacenja onog novinara u njegovu bulju. Koliko samo poltronstva ima u nasoj zemlji, to je strasno.

Link to comment

Najjaci je onaj deka iz Kosovske Mitrovice sto je rekao da odlazak ovih iz tzv Garde CL nema veze s mozgom. Briga njega dal ce mu neko pretiti u toj poprilicno netolerantnoj sredini. Na takve (hrabre) ljude treba da se ugledaju ovdasnji politicari.

Link to comment

što volim ove što smrtni ozbiljni najavljuju "Sad ću malo da se našalim..."Onda se valjda našale, ne znam, obično se ne primeti.Po receptu Unuka Mihajlovića onomad, i predsedničke kampanje "radosti & veselja".

Link to comment
Ala ga zavuce Olja ovom Todorovicu na kraju. Na finjaka. :lol:
Ne znam samo koje bi argumente iskoristio da opovrgne tvrdnju da su DSS- ovci '93- 94' bili u bliskim odnosima sa Karadzicem i SDS- om? (sto se odrzava sve do dana danasnjeg)
Link to comment
Ne znam samo koje bi argumente iskoristio da opovrgne tvrdnju da su DSS- ovci '93- 94' bili u bliskim odnosima sa Karadzicem i SDS- om? (sto se odrzava sve do dana danasnjeg)
A savet evrope je doneo rezoluciju u kojoj je konstatovao da se u Vojvodini krse prava manjinama.
Link to comment
A savet evrope je doneo rezoluciju u kojoj je konstatovao da se u Vojvodini krse prava manjinama.
"A ona meni, kao, ne mešamo se mi u unutrašnja pitanja Srbije, a ja njoj molimlepo, šta piše ovde, crno na belo, sve sam joj po spisku..."Kakav smor od emisije.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...