Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 hour ago, harper said:

 

 Ne znam tu zenu koja je "pustala narodnjake" deci ali odbijam da poverujem da ziva osoba moze da bude toliko zla, 

 

 

20230522_001306.thumb.jpg.77d2b3ec27cc1c82c102d5d627d6449d.jpg

  • Tužno 3
Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Organizovali su se neki psihijatri samoinicijativno da pomognu ovoj deci a od drzave... pa nicemu se nismo ni nadali.


Ne samo psihijatri, psiholozi i pedagozi, razna udruzenja, ali niko ne moze da dopre do sistema. Postoje i precizni protokoli za ovakve situacije, medjutim, osobe koje se nalaze na pozicijama i koje treba da donesu i sprovedu odluke su glupe ko kurac i ne znaju sta da rade, pa cekaju mig sa vrha lanca koji je takodje glup ko kurac i nestrucan za ovakve stvari.

  • +1 8
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment

Nije mi bilo jasno šta "narodna muzika" koju je Negić spomenuo. Ludača misli da toj deci treba pustiti Garavi sokak i Ja plačem samo kada ljuštim luk :isuse:

  • Tužno 1
Link to comment

New age budala koju treba proterati iz javnog sektora pa neka korporativnim menadžerima prodaje mezoterapije, aromaterapije i slične ljekovite vode.

  • +1 3
Link to comment

uf ... odgledah ... kraj me slomio

ne znam odakle ocu snaga da se uopste pojavi u emisiji, a kamoli mirnoca da prica

 

zaista se pitam da li je glasanje/vecina put do najboljih odluka. a nije da se pitam prvi put

pozivanje na odgovornost je jedini kakav, takav garant ispravnih odluka

 

Link to comment

I mene je kraj prepolovio. Mislim da nismo uvek svesni koliko ljudima, a tek deci znači kada ih saslušamo. Ne moramo da razumemo, možemo da pokušamo, ali važno im je da ih saslušamo, da oni znaju da ih je neko čuo, video, saosećao i da nisu sami. Da su prihvaćeni, voljeni i da ne prolaze sami kroz svoje borbe. Nekad je zagrljaj veći lek od probranih reči.

Negić je neverovatno plemenit. Bože, koja razlika između njega i drskih sramota na čelu naše države, to je ta razlika zbog koje ne smemo da odustanemo od borbe za budućnost.

 

 

Edited by DejanMilč
  • +1 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...