Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

19 minutes ago, Zabalujev said:

Bukvalno ništa nije rekla, usput se nalupala o reklamama. Šta, sad gost ima veze sa reklamnim blokovima? Jedva čekam da istraži političku pozadinu Godži sokova.

 

 

Video sam negde da je Godži sokove reklamirao i Veljko Ražnatović. Case closed

Edited by msv
Link to comment

Biljana “Keller” radi ono za šta optužuje Jeremića (što je veoma često kod pacijenata koji pate od raznih poremećaja ličnosti, tzv “projecting”).Mora sebe da napravi autoritetom i moralnoj superiornosti. U stvari obična prodana duša. Jeremić je takodje djubre, ali u ovom sukobu svako ko može da se suprostavi ovom zlu je za mene pozitivan lik i heroj. 

Edited by dragance
  • +1 9
Link to comment

ahahahah... pa cak i ljotic joj se skroz uklopio u cv.

j-e-b-o-t-e, pa cak ni kostunici nije palo na pamet da dan pobede proslavlja uz nastasijevica...

i posle svega toga, njoj je jeremic glavna tema za proseravanja

  • +1 2
Link to comment

Samo se nadam da bi svaki duel protiv vladajuće mafije izgledao kao nastup Vuka Jeremića, bez obzira šta mislili o njemu. Svaka mu čast bar na tome što nije pričao uvijeno, u rukavicama. Sumnjam da je doživeo neku katarzu, sve je to deo političke igre, ali bar smo uživali tih 2 sata.

  • +1 3
Link to comment
On 09/05/2021 at 23:27, Tutankamon said:

A ti si vidim vec presao pa znas koga bi Vucic pozvao a koga ne...

Ono kad svaki put se predje na licni plan... I kad odgovorim onda se raspalite uz obaveznu analizu (trol, cinizam, rts bla bla)...

Ukratko, mogu samo da predjem iz snsa... I sto bi reko Sapke, mene vole, tebe ne...

Link to comment

Hm, evo ga Saša Janković na Novoj izražava negodovanje zbog zasede načinjene Šapiću u Utisku nedelje (jer tako nešto je i njemu urađeno pre pet godina), a i kritikuje "ovu drugu stranu" što stalno zove iste ljude...

Link to comment
Hm, evo ga Saša Janković na Novoj izražava negodovanje zbog zasede načinjene Šapiću u Utisku nedelje (jer tako nešto je i njemu urađeno pre pet godina), a i kritikuje "ovu drugu stranu" što stalno zove iste ljude...
Vidi vidi...
Borac za nivo [emoji769] dijaloga.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Nemam ništa protiv da čujem šta misli s vremena na vreme, a i znate da treba popunjavati program... Ali da, to je sada govor iz pozicije jednog međunarodnog konsultanta ili kako već se potpisuje. Svejedno, kao da je pao s Marsa. Mislim da se Novin Među nama kači na Jutjub tokom večeri, pa bacite pogled.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...