Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

3 minutes ago, SNARC said:

Cini mi se da su se stariji dosta poistovecivali sa ovom njegovom ulogom..sto zbog jugonostalgije


Ne znam da li je jugonostalgija, ja to vise gledam kao na nostalgiju za nekom normalnosti. Tata ga je trazio kao Izeta  po netu (uz jos par srpskih i ex yu komedija) zadnjih meseci zivota. Stvarnost sa TV nije vise mogao da podnese.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

meni pored sovagovica, vujisica, radmilovica, fehmiua... jedan od najomiljenijih. 

i naravno, film vec vidjeno je prva asocijacija na njegov glumacki opus, ali bio je dobar i u ocu, kiklopu, mirisu dunja, zaboravljenima...

Pocivaj u miru! 

 

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, nezvanova said:

meni pored sovagovica, vujisica, radmilovica, fehmiua... jedan od najomiljenijih. 

i naravno, film vec vidjeno je prva asocijacija na njegov glumacki opus, ali bio je dobar i u ocu, kiklopu, mirisu dunja, zaboravljenima...

Pocivaj u miru! 

 

 

Miris dunja je neprevaziđen, kakva teška uloga, kako ju je izneo sa lakoćom

  • +1 2
Link to comment

I meni kao i vecini vas, Vec vidjeno prva asocijacija. Samo - nikada nisam odgledao film do kraja. Samo jednom kao klinac gledao do pred kraj, ali su neke scene medju vecim filmskim traumama iz detinjstva. Kao da ga sad vidim na ekranu. Glembajevi i Otac na sluzbenom putu, fantasticne uloge. 

Link to comment

RIP Mustafa :cry:

 

Veliki glumac

I meni već viđeno najupečatljivija njegova uloga.

I sad se smrznem kad prizovem neke scene. Maestralno odigrano.

Ali i sve ostalo što je radio, pa i fazlinović.

Link to comment

sad nesto razmisljam... mnogima je vidim prva asocijacija na mustafu vec vidjeno. meni najupecatljiviji u ocu. a beskrajno mi je drag u amidzi. u tim ulogama mi je i human i ranjiv bas kako treba. zivotan do srzi.

 

 

  • +1 2
Link to comment

sa strepnjom otvaram ovu temu, jer nemam više živaca za smrt sveta koji je bio moj i ljudi koje sam volela ili poštovala.

 

mustafa nadarević je bio upečatljiv glumac, njegove uloge, i atmosfere koje su ostajale oko tih likova pamtiću dok sam živa.

slava mu.

 

Link to comment
6 hours ago, nezvanova said:

meni pored sovagovica, vujisica, radmilovica, fehmiua... jedan od najomiljenijih. 

i naravno, film vec vidjeno je prva asocijacija na njegov glumacki opus, ali bio je dobar i u ocu, kiklopu, mirisu dunja, zaboravljenima...

Pocivaj u miru! 

 

 

 

I meni je Vevc vidjeno prva asocijacija, I posebno ova minijatura. RIP!

Link to comment
meni pored sovagovica, vujisica, radmilovica, fehmiua... jedan od najomiljenijih. 
i naravno, film vec vidjeno je prva asocijacija na njegov glumacki opus, ali bio je dobar i u ocu, kiklopu, mirisu dunja, zaboravljenima...
Pocivaj u miru! 
 
 
Nije se on voleo sa kamerom kao Bekim i Fabijan, nije vladao kadrom na taj način...ali mi je jako krivo što ga nisam gledao u Gaveli, kao ni komadi koje je režirao, posebno Let iznad kukavičijeg gnezda. Glembajevi su samo pokazali nama s ove strane da je teatar bio njegov domaći teren.



Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...