Jump to content

Mačke

Indy

Recommended Posts

• Replies 6,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

539

• halloween

298

• Indy

283

• Sara

242

Top Posters In This Topic

Popular Posts

O da

Omiljeni macan (koji nije moj, vec od drugara koji zivi daleko)... Danas je napunio 17 godina... to je 1 najbolji macak (zove se Roo)  

Posted Images

Uzasno se osecam.Malopre sam video na IG kako neki klinci snimaju uzivo kako malo mace bacaju o zemlju iz sve snage na profilu levijatana..Znaci nije mi dobro:-( Da li je moguce da je ljudski rod toliko zao?!

Edited by Niveamen

Malo ga je izrežirao kao da samo to rade, ali zaista ima i ovakvih momenata. Mada nije sve ružičasto, ima i da se popne na krevet i pravi pokrete prema vlasniku kao da zatrpava  govance u pesak, pa sad vidite s kim imamo posla.

Tri puta dnevno sigurno, a možda i više. Ujutru i uveče se najede dobro, a tokom dana pomalo dodaje. Uvek mu je puna činija- ad libitum. To mi je lepše, a i zbog putovanja sam ga naučila tako, da mogu da mu ostavim gomilu hrane, pa sam reguliše.

Edited by halloween
15 hours ago, slepa živana said:

kolko puta dnevno jedu vaše kućne mačke?

Koliko puta im se cefne.:D Cinije im se uvek dopunjavaju pa kako hoce. Navikli smo ih od malena na Hills hranu i samo nju u raznim varijantama cepaju, najcesce nisu odusevljeni (osim iz nekog razloga jagnjetinom) ali jedu normalno, taman da se hrane uredno a da se ne pretvore u hrpe sala. Povremeno ali ne precesto im dajemo onu segzi hranu u kesicama za kojom odlepljuju, zato im ne dajemo precesto da ne bi odustali od hrane koju im svakodnevno dajemo. Bas smo zadovoljni Hillsom, obojica su teski kao tuc a gram viska sala nemaju. Gasha (stariji) ionako ima konstituciju bildera ali Nebojsha je iz kategorije pufnastih + smo ga uzeli verovatno kao trinaesto prase a ova hrana ga drzi na optimalnoj kilazi i pretvorio se u solidnog MMA borca.

Shitgenstein

Ja im ostavljam na pretek, pa jedu kolko oće.

Kako rešavate problem raznošenja posipa po kući?

Na žalost, jedna mačka odbija da sarađuje sa silikonom koji je po ovom pitanju mnogo bolji.

Koristeći Everclean moram svaka dva dana da skupljam metlicom čestice sa poda i da protresem krevet pred spavanje, a i dalje znam da nije to to. Jako me smara to.

(quotujte post ili me tagujte pri odgovoru da bih videla)

Hamlet Strašni
6 hours ago, Shitgenstein said:

Na žalost, jedna mačka odbija da sarađuje sa silikonom koji je po ovom pitanju mnogo bolji.

Koristeći Everclean moram svaka dva dana da skupljam metlicom čestice sa poda i da protresem krevet pred spavanje, a i dalje znam da nije to to. Jako me smara to.

Moj mačak već godinu dana ne koristi posip nego ide napolju u wc. A ne sećam da je raznosio. Malo je izbacivao oko lavora, ali to je sve bilo. 

Ma

I*m with the pilots
7 hours ago, Shitgenstein said:

Ja sam koristila neki sitni sitni pesak, koji bi Mita izgleda lako otresao sa sebe tako da bi bilo jos malo peska pored kutije a u ostalim delovima stana maltene nista. Zaboravila sam kako se zvao, znam da je bio da se kupi u pakovanju od 10kg i da nije bio jeftin, mada se polako trosio tako da zapravo nije bio ni preskup na duze staze. Takav posle u Nemackoj nisam videla, a kod nas ga je bilo i po manjim radnjama i u onom velikom Pet centru na NBG.