Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

dobro je maca. jede, spava, jedino izbegava da se kreće po stanu. napolju prošećka.doduše, sklanjala se od usisivača i u stanu. i noćas je išla do posude sa hranom.veterinarka je pretpostavila da su je napali psi. :(nemam pojma, uopšte ne mogu da rekonstruišem šta je moglo biti i kako je dospela na onu cev u ovakvom stanju.sad mi je najveći problem kome i gde da je ostavim sutra dok sam na poslu, ali rešiću i to.

Link to comment
dobro je maca. jede, spava, jedino izbegava da se kreće po stanu. napolju prošećka.doduše, sklanjala se od usisivača i u stanu. i noćas je išla do posude sa hranom.veterinarka je pretpostavila da su je napali psi. :(nemam pojma, uopšte ne mogu da rekonstruišem šta je moglo biti i kako je dospela na onu cev u ovakvom stanju.sad mi je najveći problem kome i gde da je ostavim sutra dok sam na poslu, ali rešiću i to.
pa ostavi je slobodno na gajbi. samo joj neki posip sredi.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

nemam posip. kad smo imali mačka, on je išao u kutiju sa peskom na terasi. ova mačka to ne zna.renne, može li neko uputstvo kako da organizujem te novine. kako da zna čemu su namenjene?rešila sam, ostaće ove plus neće biti sama. jedna je majka :).

Link to comment

stavi mačku u novine, pesak, šta god, uhvati joj šape i grebucni po podlozi da vidi da je to podesno za kopanje i sakrivanje. to je u principu dovoljno.i za ime sveta pozatvaraj dobro sve gde je odeća, da ne dodje na ideju da se tu olakšava.sko krene da nuždi gde ne treba, samo je prebaci tamo gde treba. mačke to jako brzo shvate, često i iz prve.

Link to comment

Ovaj moj vec ima bolji odnos sa mnom nego pre ekskurzije.Daleko veci problem imam sa ponasanjem starijeg macora kojeg povratnik izuzetno erotski uzbudjuje. Ovaj mladji me je u par navrata pocastio sa let me sing you the song of my people momentima ali je uglavnom miran ko bubica. Cak daleko manje trazi napolje nego sto bih ocekivao. Nikada jos nije proveo 24h unutra.Malo je u frci ali se polako oslobadja. Sa mnom je daleko bolji nego pre ali sa kucom i ove druge dve dileje treba jos malo da se oslobodi. Kada ovaj manijak ne bi toliko nasrtao na njega i to bi proslo mnogo lakseSa mnom se cak ponasa kao potpuno razmazena macorcina a takav nikad nije bio.

Edited by katamaran
Link to comment

99%

:D

Neverovatno koliko je licio a dosao na 5 metara od steka ovog mog. Bio mi je malo cudan al sam pretpostavio da je mozda malo smrsao za dve nedelje van kuce. Kasnije ce se ispostaviti da original stize kuci cak i podgojen :)Dvoje ljudi mi je javilo dva dana kasnije da je i ova macka bezbedno uhvacena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...